« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa'da Fener alarmı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yeşil beyazlı ekibin teknik direktörü Rasim Kara, ‘‘Fenerbahçe maçında sahaya 3 puan için çıkacağız. Hedefimiz UEFA Kupası'na katılmak’’ dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Rasim Kara, F.Bahçe'yi yenmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Hazırlıklarını yarına kadar Bursa'da sürdürecek olan yeşil beyazlı takımda futbolcuların moralli olduğu gözleniyor. Yönetim, F.Bahçe maçı için galibiyet primini 350 milyon, beraberlik primini ise 100 milyon lira olarak belirledi.

Kara, kalan 8 maçtan iyi sonuçlar alıp, ligi dördüncü sırada bitirmek istediklerini belirterek, ‘‘Hedefimiz UEFA Kupası'na katılmak. Takıma güvenim sonsuz. Rakibimiz F.Bahçe'nin de puan kaybına tahammülü yok. Galibiyet için oynayacağız. Geniş bir kadromuzun olması ve oyuncularımın formunun zirvesine çıkması bizim için avantaj’’ dedi.

Baliç'in F.Bahçe maçında oynayıp oynamayacağı ile ilgili soruyu cevaplandıran Kara ‘‘Kin tutmayız ve futbolculara küsmeyiz. Van maçında takımın öyle çıkması gerekiyordu. F.Bahçe maçında hangi 11'in çıkacağı ise futbolcuların çalışmalardaki durumuna bağlı. Şimdiden oynar veya oynamaz diye bir şey söyleyemem’’ dedi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz