MUĞLA HABERLERİ

Bursa'da Bodrum tanıtımı

DHA
31.03.2017 - 15:35Son Güncelleme :
DHA

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinden yola çıkan Bodrum Tanıtım TIR'ı Bursa'da yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.
Bodrum'dan 20 Mart'ta yola çıkan ve ilk durağı olan Aydın'da vatandaşlara Bodrum'u tanıtan TIR, daha sonra sırasıyla İzmir, Balıkesir ve Eskişehir'e gitti. Halkın yoğun ilgisi ve beğenisiyle karşılaşan ekip, 30 Mart'ta Eskişehir'den yola çıkarak Bursa'ya gitti. Bugün (cuma) akşama kadar Bursa Kent Meydanı'nda misafirlerini ağırlayacak olan Bodrum Tanıtım TIR'ı Bursalılar ile biraraya geldi. Egenin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum'u anlatan ekip, özünü kaybetmeyen mahalleleri, sessiz ve sakin koyları, huzur dolu mandalina bahçeleri, otelleri ve çok eski dönemlerden günümüze devam eden Bodrum'un simgesi haline gelmiş mavi yolculuğu başta olmak üzere Bodrum'un birçok özelliğini anlatacak.
Bodrum Tanıtım TIR'ı Koordinatörü Fikret Hıdır, Bursa'nın en işlek noktasında vatandaşlar ile buluştuklarını beliterek, "Bu proje ile Bodrum kentlerle buluşuyor. Bulunduğumuz kentte yaşayanlar o kentte iş için bulunanlar ve tatile gelenlerle bir araya gelme imkanı buluyoruz. Anadolu'nun ilgisini ve Bodrum sevgisini görmek bizleri mutlu ediyor" dedi.
Bodrum Tanıtım TIR'ının bu akşam yola çıkarak 1-2 Nisan tarihlerinde de Çanakkalelilerle buluşacağı öğrenildi. 29 ile gitmesi hedeflenen TIR, 21 Mayıs tarihine kadar Edirne, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Zonguldak, Samsun, Ordu, Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Erzurum, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Mersin, Kayseri, Ankara, Konya, Antalya ve Denizli'de Bodrum'u tanıtacak.

Hülya ELTEŞ / BODRUM (Muğla), (DHA)
FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Bursa'da Bodrum tanıtımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 15 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bursa'da Bodrum tanıtımı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı