Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa ‘yabancı’ istiyor

Antalya'da kamp çalışmalarını sürdüren yeşil beyazlılar, hazırlık maçı oynayacağı takım arıyor. Teknik direktör Biyediç, tercihlerinin yabancı olacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya Belek'teki Gloria Verde Otel'de sürdüren Bursaspor, hazırlık maçı yapmak için yabancı takım arıyor. Kamp süresince 3 maç oynamayı düşündüklerini, bunun için ilk tercihlerinin yabancı takım olacağını vurgulayan yeşil beyazlı takımın teknik direktörü Nejat Biyediç sebebini şöyle açıkladı:

‘‘Artık yerli takımların bütün özelliklerini biliyoruz. Yabancı takımların değişik taktikleri var. Böyle bir takım karşısında ne yapabileceğimizi görmemiz gerekir. Bu futbolcularım açısından da iyi bir tecrübe olur.’’

Yeşil beyalı futbolcular soğuktan dert yanarken teknik direktör Nejat Biyediç esprileriyle kampın neşe kaynağı oldu. Hava şartlarının kötülüğüne rağmen iyi bir çalışma dönemi geçirdiklerini anlatan Boşnak hoca, ‘‘Marmara Bölgesi'nde sürekli kar yağdığı haberini alıyoruz. Buradaki soğuktan fazla şikayet etme hakkımız yok’’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz