« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa’ya gözdağı verdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, sakatlıklar yüzünden galibiyete sevinemediklerini söylerken önümüzdeki hafta oynayacakları Bursaspor’a da gözdağı verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Rıdvan’ın yanı sıra Sivok’un da sakatlandığını, Tabata’yı ağrıları olduğu için çıkardığını ifade eden tecrübeli teknik adam, “Beşiktaş’ın yarıştan kopması hiçbir şeyi değiştirmez. Beşiktaş, büyük takımsa başından sonuna kadar iyi mücadele eder” dedi.
Bursaspor maçının diğer karşılaşmalardan farkının olmadığını ifade eden Denizli, şunları söyledi: “Rakibimiz kim olursa olsun bu mücadeleyi ortaya koymak zorundayız. Beşiktaş’ın büyüklüğüne yakışır bir şekilde mücadele etmek zorundayız.
Hiçbir şekilde 90 dakika bu görüntüyü ortaya koyamadığımız söylenemez. Bursaspor mükemmel bir sezon geçirdi. Benim yakın ilişkilerim de var. Taraftarların deplasmanlara gitmemesi üzücü bir durum. Sağduyulu insanlarımız bunu mutlaka halledecektir. Belli ortak zeminde çok rahat bunları aşabileceğimizi düşünüyorum. Gerekirse Bursasporlu taraftarların belki bu hafta değil, ama diğer haftalarda İstanbul’a gelmeleri için gerekli merciler bu konuda çalışmalı.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz