BURSA HABERLERİ

Bursa Valiliği’nden Cumhuriyet Resepsiyonu

IHA
30.10.2015 - 11:15Son Güncelleme :

BURSA VALİLİĞİNDEN CUMHURİYET RESEPSİYONU

IHA

Bursa Valiliği cumhuriyet resepsiyonu verdi.
Crowne Plaza’da Bursa Valiliği tarafından düzenlenen resepsiyonda misafirleri Vali Münir Karaloğlu eşi Sevim Karaloğlu ile birlikte karşıladı. Resepsiyona Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe eşleriyle birlikte katıldı. Resepsiyona askeri ve mülki erkanın yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katıldı. Vali Karaloğlu, eşiyle birlikte tebrikleri kabul ederek gelen davetlilerle tek tek tokalaştı.
Karaloğlu, “Davetimize icabet ettiniz, hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92.yılını kutluyoruz. Her şeyden önce her birinizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. Ülkemizin her köşesinde doğusunda, batısında coşkuyla cumhuriyetimizin kuruluşunun yıldönümünü kutluyoruz, ancak bir nebze hüznümüz var. Son dönemde bu vatan için, bu millet için, bu milletin huzur için, bu milletin refahı için canını feda eden, kanını feda eden şehitlerimiz oldu. Her şeyden önce bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazi olan bütün gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Güçlü bir ülkemiz var. Son dönemde ülkemiz gerçekten başkalarının kıskançlığını üzerine çekecek kadar büyüdü ve güçlendi. Birileri rahatsız oluyorlar bundan. Ama onlardan rahatsızlığımız dolayısıyla özür dilemeyeceğiz. Varsın onlar rahatsız olsunlar; bizim hedeflerimiz var. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 hedefleri var“ dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Bursa Valiliği’nden Cumhuriyet Resepsiyonu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 11 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bursa Valiliği’nden Cumhuriyet Resepsiyonu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı