BURSA HABERLERİ

Bursa Kitap Fuarı’nı 169 bin kişi ziyaret etti

DHA
28.03.2016 - 13:01Son Güncelleme :
DHA

BURSA, (DHA)- TÜYAP Bursa Fuarcılık’ın Türkiye Yayıncılar Birliği ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 19 Mart’ta açılan ve dün sona eren 14’üncü Kitap Fuarı’nı 169 bin 829 kişinin ziyaret ettiği bildirildi. 

Bursa 14. Kitap Fuarı ve eş zamanlı düzenlenen Bursa Eğitim Fuarı dün akşam sona erdi . Bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşen Bursa Kitap Fuarı, söyleşi, panel ve çocuk etkinlikleri gibi 80 kültür etkinliğine ev sahipliği yaptı. Dokuz gün boyunca düzenlenen imza günleri ve kültür etkinliklerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşma fırsatı buldu.Bursa Kitap Fuarı ile eş zamanlı olarak, özel üniversitelerden özel okullara, yurtdışı eğitim kurumlarından dil kurslarına, kişisel eğitim kurumlarından eğitim araç gereç firmalarından oluşan 75’in üzerinde firmanın katılımında 12’nci kez düzenlenen Bursa Eğitim Fuarı, öğrencilerin kişisel yetenek ve gereksinimlerine uygun eğitim imkânlarının sergilendiği bir platform yarattı.FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Bursa Kitap Fuarı’nı 169 bin kişi ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 13 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bursa Kitap Fuarı’nı 169 bin kişi ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı