« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa ile Ç.Rize buzları eritti

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ahmet Genç, Çaykur Rizespor deplasmanında alınan 2-1'lik galibiyetle ilgili olarak, “Rize'de çok dostane karşılandık. Kırgınlıkların geride bırakılması sevindirici” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Genç, Çaykur Rizesporlu taraftarların da maç sonrası Bursasporlu futbolcuları alkışladığını belirterek, şunları söyledi:
“Rize'de çok dostane karşılandık. Kırgınlıkların geride bırakılması sevindirici. Bursaspor olarak biz tüm kulüpleri dostumuz olarak görüyoruz. Şehrimize gelen tüm takımları en iyi şekilde ağırlıyoruz. Rize'de de çok iyi ağırlandık. Başta Çaykur Rizesporlu yöneticiler olmak üzere tüm Rize halkına teşekkür ediyoruz.”

Deplasmanda oynadıkları karşılaşmanın ilk yarısında çok fazla etkili olamadıklarını vurgulayan Ahmet Genç, ikinci yarıda ise oyunun kontrolünü tamamen ele almayı bildiklerini söyledi.

Maçın kaderini oyuna sonradan giren Pancu ve Burak'ın değiştirdiğini ifade eden Genç, “Bu da kadro kalitemizi ve derinliğimizi gösteriyor. Maçta yenik duruma düşmemize karşın önce beraberliği yakaladık, sonra galibiyet golünü attık. Rize'den demli çay tadında 3 puanla döndük” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz