« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa Iglesias'ın peşine düştü

Bursaspor Shin'in ülkesine dönmesi ve Tadeu'nun yeterli görülmemesi nedeniyle forvet arayışlarına hız verdi.

BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Bursaspor'da Koreli oyuncu Shin'in ülkesine dönmesi ve Brezilyalı forvet Tadeu'nun yeterli görülmemesi nedeniyle teknik direktör Ertuğrul Sağlam transfer çalışmalarını da hızlandırdı. Sağlam'ın, yeşil beyazlı yönetime eski talebesi Iglesias'ın ismini verdiği öğrenildi.

Lige fırtına gibi giriş yapan ve 26 puanla dördüncülük konumunu koruyan Bursaspor'da, devre arasına 4 maçlık zaman dilimi kala transfer çalışmaları da hızlandırıldı. Ligi üst konumlarda bitirerek UEFA'ya katılmak isteyen yeşil beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam devre arasında yapacağı takviyeleri de netleştirmeye başladı. Yurt içi ve yurt dışında futbolcu izlemeye devam eden tecrübeli teknik patron devre arasından önce transfer edilecek futbolcuları belirleyerek erken adım atmak istiyor.

Büyük umutlarla yeşil beyazlı renklere bağlanan Koreli golcü Shin'in ülkesine dönmesi ve Brezilyalı forvet Tadeu'nun yeterli görülmemesi nedeniyle ligin ikinci yarısında gol yollarında sıkıntı yaşamak istemeyen Sağlam'ın, Kayserispor teknik direktörlüğü yaptığı dönemde talebesi olan ve şu anda Ankaragücü'nde forma giyen Leonardo Andres Iglesias'i istediği ve yeşil beyazlı yönetimin Arjantinli forvet için görüşmelere başladığı öğrenildi.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz