BURSA HABERLERİ

Bursa’dan “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” Buluşmasına Tam Destek

IHA
17.09.2015 - 17:39Son Güncelleme :

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) ÖNCÜLÜĞÜNDE 200 CİVARINDA İŞ DÜNYASI VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜNÜN İŞTİRAKİYLE BUGÜN ANKARA’DA DÜZENLENEN ‘TERÖRE HAYIR KARDEŞLİĞE EVET’ BULUŞMASINA OTOBÜS KALDIRAN BURSA, TARİHİ YÜRÜYÜŞTEKİ YERİNİ ALDI.

IHA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde 200 civarında iş dünyası ve sivil toplum örgütünün iştirakiyle bugün Ankara’da düzenlenen ‘Teröre Hayır Kardeşliğe Evet’ buluşmasına otobüs kaldıran Bursa, tarihi yürüyüşteki yerini aldı.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından dün Bursa çapında organize edilen bayrak dağıtımı ve buluşma davetinin ardından bugün de Bursa 50’ye yakın otobüsle Ankara’ya akın etti. BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Umutkan’ın da aralarında olduğu Bursa iş dünyasını temsil eden meclis, komite ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri BTSO önünden kalkan otobüslerle Ankara’ya gitti. BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Umutkan, Türkiye’nin bu zor günlerden milletçe kardeşlik ve dayanışma duygularını arttırarak güçlenerek çıkacağına inandığını belirterek, “Bugünkü tarihi buluşmada biz de yerimizi alıyoruz. Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına önderlik eden Bursa ve BTSO, ülkemizin toplumsal birliğine de katkıda bulunmak maksadıyla üzerine düşen görevi bugün olduğu gibi bundan sonra da yerine getirmeye devam edecek” dedi.
Heyette yer alan BTSO Meclis ve komite üyeleri, işadamları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de, böyle bir organizasyonda yer almaktan büyük gurur duyduklarını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Bursa’dan “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” Buluşmasına Tam Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Eylül 2015 tarihinde saat 17 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bursa’dan “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” Buluşmasına Tam Destek haberi güncellenecektir.

  BURSA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:34
  • Guneş
   07:13
  • Öğle
   12:59
  • İkindi
   16:00
  • Akşam
   18:24
  • Yatsı
   19:52
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı