BURSA HABERLERİ

Bursa’da Kalite Buluşması

IHA
20.10.2015 - 18:29Son Güncelleme :

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İYİ UYGULAMA ÖRNEKLERİNİN PAYLAŞILMASI VE YAYGINLAŞTIRILMASI POLİTİKASI DOĞRULTUSUNDA DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KALİTE YÖNETİM VE ARGE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ MİSAFİR ETTİ.

IHA

Bursa Büyükşehir Belediyesi, iyi uygulama örneklerinin paylaşılması ve yaygınlaştırılması politikası doğrultusunda Denizli Büyükşehir Belediyesi Kalite Yönetim ve Arge Şube Müdürlüğü’nü misafir etti.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kalite Yönetim ve Arge Şube Müdürü Kamile Akın başkanlığındaki inceleme heyetinde, Bilgi İşlem Dairesi’nden Zafer Uğur, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi’nden Yelda Çetin, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi’nden İbrahim İlksöz ve Sündüz Naza, Kalite Yönetim ve Arge Şube Müdürlüğü’nden Fatma Cabbaroğlu yer aldı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar tarafından kabul edilen ziyaretçilerle, Arge Şube Müdürlüğü’nün proje geliştirme, proje yönetimi, iş ve verimlilik analizleri, inceleme ve raporlama yöntemleri ile öne çıkan başarılı projeleri paylaşıldı. İki gün süren Bursa ziyaretinde, konuk heyete mevcut belediye hizmetlerinin geliştirilmesi ve farklılaştırılması, yeni hizmetlerin oluşturulması, kurumsal kapasitenin geliştirilmesi ve verimliliğinin artırılmasına yönelik arge proje havuzu yaklaşımı, uygulamada karşılaşılan problemler ve çözüm yöntemleri aktarıldı. Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü’nce de 2003 yılında Büyükşehir belediyeleri içinde bir ilke imza atarak almaya hak kazanılan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi uygulamaları hakkında bilgi verildi. Kalite yönetim sistemi iyileştirme çalışmaları ile her yıl periyodik hale getirilen ve 17 merkez ilçenin tüm mahallelerinde saha analizleri yapılmak suretiyle gerçekleştirilen ‘Vatandaş Beklenti ve Memnuniyet Araştırmaları’, araştırmaların mekansallaştırılması ve belediyenin faaliyetlerini geliştirme yönündeki katkıları da Denizli heyetiyle paylaşıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Bursa’da Kalite Buluşması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 18 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bursa’da Kalite Buluşması haberi güncellenecektir.

  BURSA NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Kasım 2017, Pazartesi
  • İmsak
   06:04
  • Guneş
   07:48
  • Öğle
   13:01
  • İkindi
   15:35
  • Akşam
   17:52
  • Yatsı
   19:24
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı