« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bursa’da Cafer kadro dışı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bursaspor Yönetimi, Antalyaspor'dan kiralanan futbolcuyu sezon sonunda eski kulübüne gönderme kararı alırken, 500 milyon para cezası da verdi. Yeşil beyazlılar Polonya'da forma giyen Kamerun ve Nijeryalı futbolcuları takibe aldı.

Bursaspor, Samsunspor maçının hazırlıkları moralsiz sürdürürken Teknik Direktör İsmail Ertekin, Gaziantep maçında oyundan alınınca disiplinsiz hareketler yapan Cafer'i kadro dışı bıraktı. Yönetim, Ertekin'in artık yararlanmayacağını açıkladığı Cafer'e 500 milyon lira para cezası verirken, sezon sonunda kiralandığı Antalyaspor'a gönderilmesi kararı verdi.

Baliç'in 3 büyük kulüplerden birine gitmeyi istemesi, Selim'in de Trabzonspor'la görüşmesi yönetimde önemli kararlar almayı gündeme getirdi. Selim'i Trabzonspor'un istemesi halinde Ogün veya Hami'nin talep edilebileceği kaydedildi. Almanya'da da gurbetçi futbolcu izlemesi kararlaştırılırken kaptan Adnan'a da jübile yapılacağı öğrenildi.

Yeşil beyazlı yönetim Polonya'da futbolcu aramaya başladı. Kulüp Başkanı Remzi Cinoğlu, Varşova takımında forma giyen 26 yaşındaki Kamerunlu Frankline Mudah, 18 yaşındaki Nijeryalı Ndbusi Nwoij, 21 yaşındaki Kenneth Zeigbu'nun izlendiği belirtti. Cinoğlu, milli formayı da giyen 3 oyuncunun yeşil beyazlı renklere bağlanması için çaba harcanacağı söyledi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler