BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye İmam Hatip De Tablet Sevinci

IHA
26.10.2015 - 17:02Son Güncelleme :

ÖĞRENCİLERE TABLETLERİ DAĞITILDI.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Fatih Projesi kapsamında Hacı Mehmet Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrencilere tablet dağıtıldı. Etkileşimli tahtalarla uyumlu tabletlerin dağıtımı İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır tarafından yapılırken, coşku yaşandı.
Burhaniye İmam Hatip de 10. sınıfa giden 75 öğrenciye tabletlerini dağıtan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, eğitimde teknolojiden yararlanmanın önemini anlattı.Tabletlerden iyi yararlanılmasını isteyen Müdür Bahadır, okulların eksikliklerinin giderildiğini söyledi. Tablet dağıtım törenine, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Aytaç Ayaz ve Okul Müdürü Cemil Çam da katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye İmam Hatip De Tablet Sevinci hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye İmam Hatip De Tablet Sevinci haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı