BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye’de Yağmurun Bozduğu Yollara Onarım

IHA
27.10.2015 - 17:35Son Güncelleme :

YOLLARDA TAMİR ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, belediye, geçtiğimiz hafta içinde düşen yağmurların bozduğu yolların onarımına başladı. 10 kişilik ekibin Uğur Mumcu Bulvarı’nda başlatılan tamir çalışmalarının diğer cadde ve sokaklarda sürdürüleceği açıklandı.
Burhaniye’de, geçtiğimiz hafta içinde düşen yağmur zeytinciyi sevindirirken, biriken sulan asfalt yollarda deliklere neden oldu. Havanın açılmasıyla birlikte yolların tamirini başlayan ekipler, takdir topladı. Ahmet Mert başkanlığındaki 10 kişilik tamir ekibi, Uğur Mumcu Bulvarı’nda çalışma başlatırken, çalışmaların başka cadde ve sokaklarda da devam edeceği açıklandı. Öte yandan, belediye ekiplerinin, Karadere ve Korucaoluk mahallerinde de bozulan yayla yollarında çalışma yaptığı kaydedildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye’de Yağmurun Bozduğu Yollara Onarım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 17 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye’de Yağmurun Bozduğu Yollara Onarım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı