BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye’de Sonbahar Konseri İlgi Gördü

IHA
29.10.2015 - 16:26Son Güncelleme :

SONBAHAR KONSERİ YAPILDI.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kültür ve Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun sonbahar konseri izleyenleri coşturdu. Ahmet Akın Kültür Merkezindeki konseri izleyen Kaymakam Hüseyin Öner, dernek başkanı ve koro şefi Ali Özcan’a çiçek verdi.
Burhaniye de, bu güne kadar düzenlediği konserlerle adını duyuran 30 kişilik Türk Sanat Müziği Korosu’nun konseri izleyenleri büyülerken, konserin sonunda seslendirilen 10.yıl marşı da ayakta izlendi. Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Ali Özcan’ın şefliğini üstlendiği koronun seslendirdiği 25 eser büyük ilgi görürken, izleyiciler de şarkılara eşlik etti. Mahinur Sönmez’in sunuculuğunu yaptığı konseri yaklaşık 600 kişi izledi. Konserin sonunda seslendirilen 10.yıl marşını ellerinde bayraklarla ayakta izleyen vatandaşlar, koro şefi ve üyelerine teşekkür etti. Konser sonunda, Şef Ali Özcan’a teşekkür eden Kaymakam Hüseyin Öner, çiçek verdi ve konserlerin tekrarını diledi. Konser sırasında sahne alan Efem Kültür Sanat Merkezi Halk Oyunları Ekibi de konsere renk kattı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye’de Sonbahar Konseri İlgi Gördü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye’de Sonbahar Konseri İlgi Gördü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı