BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye’de Melih Bapuçcuoğlu Bulvarına Yeni Düzenleme

IHA
26.10.2015 - 17:51Son Güncelleme :

BULVAR ÇALIŞMALARI BAŞLADI.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Batı girişinde yer alan Melih Pabuçcuoğlu Bulvarı’na yeni düzenleme yapılıyor. Kuvayı Milliye Anıtından Karınca Deresi’ne olan bölümü kapsayan Melih Pabuçcuoğlu Bulvarı’nda asfalt yenileme çalışması başlatıldı.
Geçtiğimiz günlerde Karınca Deresi Köprüsü açılışına katılan ve Melih Pabuçcuoğlu Bulvarı’nın asfalt yolunun yapımı için söz veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, sözünün üstünden 2 gün geçtikten hemen sonra yolda çalışmalara başladı. Mevcut bozuk olan ve yenilenmesi gereken yolda eski asfalt söküm işleri başladı. Asfalt sökümünün ardından yeniden sıcak asfalt dökülmek suretiyle düzenlenecek olan yolda çalışmalar sürüyor. Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın, yolun yeniden yapılması gerektiği konusundaki talebini değerlendiren, Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur çok gecikmeden yol için çalışmalara başladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye’de Melih Bapuçcuoğlu Bulvarına Yeni Düzenleme hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye’de Melih Bapuçcuoğlu Bulvarına Yeni Düzenleme haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı