BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye’de Koyun Keçi Birliği Şubesi Açıldı

IHA
30.10.2015 - 13:29Son Güncelleme :

BURHANİYE'DE KOYUN, KEÇİ BİRLİĞİ ŞUBESİ AÇILDI.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Koyun Keçi Birliği’nin şubesi açıldı. İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü binasında açılan şubenin, yetiştiricilerin Balıkesir’e gidip gelmekten kurtardığı kaydedildi.
Burhaniye İlçe Müdürlüğü binasında açılan Koyun Keçi Birliği Şubesi hizmete girdi. İlçe de, 26 bin 365 koyun ve 9 bin 785 keçi varlığı bulunduğunu anlatan İlçe Müdürü Erdal Aldağ, ilçede hayvancılığın gelişmesi için çalıştıklarını söyledi. İlçedeki koyun ve keçi yetiştiricilerinin bu güne kadar her türlü işlemleri için Balıkesir’e gitmek zorunda kaldığını anlatan İlçe Müdürü Erdal Aldağ,” Koyun Keçi Birliği Şubesi için müdürlüğümüzde yer verdik Bundan böyle koyun ve keçi üreticilerinin tüm işlemleri ilçemizde yapılacak. İlçemizde hayvancılığın gelişmesi için çalışıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye’de Koyun Keçi Birliği Şubesi Açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 13 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye’de Koyun Keçi Birliği Şubesi Açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı