BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye’de İşletme Sahiplerine Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

IHA
25.10.2015 - 11:31Son Güncelleme :

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SEMİNERİ YAPILDI.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Ticaret Odası Başkanlığının öncülüğünde, işletme sahiplerine Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi eğitimi verildi. Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’ndan Öğretim Görevlisi Dr. Muammer Bezirgan’ın konuşmacı olarak katıldığı eğitim toplantısı Ticaret Odası Salonu’nda yapıldı.
Burhaniye Ticaret Odası Başkanlığı 2015 yılı eğitim ve seminer programları kapsamında düzenlenen Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi konulu seminer de konuşan Dr. Muammer Bezirgan, öncelikle müşterinin tarifini yaptı. Üretilen ürünleri talep edenlerin müşteriler olduğun anlatan Dr. Muammer Bezirgan, asıl hedefin hazır müşterileri elde tutmak olması gerektiğini anlattı. Müşterinin aldığı maldan en iyi derecede yararlanmasının memnuniyeti oluşturduğunu anlatan Bezirgan, yeni müşteriler elde etmenin maliyetinin yüksel olduğunu anlattı ve eski müşterileri elde tutmanın sıfır maliyetli olduğunun altına çizdi. Müşterilerin beklentilerinin karşılanması gerektiğini anlatan Dr. Muammer Bezirgan, müşterilerin her zaman özel ilgi beklediğini hatırlattı. Ürün güvenirliliği, ürün çeşitliliği,yeni teknolojilerin takibi, kullanmada kolaylık, çağdaş görünüm, ödenen ücretin karşılığının alınması ve ürünün doğru fiyatlandırılmasının önemi üzerinde duran Dr. Muammer Bezirgan,çalışanların motivasyonun da olduğunu söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye’de İşletme Sahiplerine Müşteri Memnuniyeti Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Ekim 2015 tarihinde saat 11 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye’de İşletme Sahiplerine Müşteri Memnuniyeti Eğitimi haberi güncellenecektir.

  BALIKESİR NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   06:06
  • Guneş
   07:49
  • Öğle
   13:05
  • İkindi
   15:42
  • Akşam
   17:59
  • Yatsı
   19:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı