BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye’de Destekleme Kurslarına Yoğun İlgi

IHA
27.10.2015 - 16:14Son Güncelleme :

HALK EĞİTİMİN AÇTIĞI KURSLAR BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Halk Eğitim merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği Destekleme ve Yetiştirme kursları ilgi gördü. Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinde düzenlenen kurslara YGS ve LYS’ye hazırlanan öğrenciler katılıyor.
Burhaniye de Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün açtığı destekleme ve yetiştirme kurslarına 52 kişinin katıldığını anlatan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Aytaç Ayaz, kurslara daha çok öğrenci beklediklerini söyledi. Şube Müdürü Ayaz, haftanın 5 günü devam eden kurslarda bütün branşlar da ders verildiğini söyledi. Kurslara öğrenci kayıtlarının devam ettiğini anlatan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zehra Demirkıran Kılıç, 3 grupta yapılan kursların günlük 4 saat olarak uygulandığını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye’de Destekleme Kurslarına Yoğun İlgi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye’de Destekleme Kurslarına Yoğun İlgi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı