BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye’de Bilgisayar Kurslarına Yoğun İlgi

IHA
26.10.2015 - 16:23Son Güncelleme :

BİLGİSAYAR KURSLARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün açtığı bilgisayar kursu yoğun ilgi gördü. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen kurslara 25 kişi katılıyor.
Burhaniye de, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, bu güne kadar 55 kurs açarken, bilgisayar kursları da ilgi gördü. Bekir Tuna’nın öğretmenliğini yaptığı kursa iki grupta 25 kişinin katıldığını anlatan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zehra Demirkıran Kılıç, kurs çeşidi ve sayısını artırmak için çalıştıklarını anlattı. Vatandaşlardan gelen kurs taleplerini değerlendirdikleri anlatan Müdür Kılıç, kurslara ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür ettiğini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye’de Bilgisayar Kurslarına Yoğun İlgi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye’de Bilgisayar Kurslarına Yoğun İlgi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı