BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye’de AK Parti Çok Çalışıyor

IHA
27.10.2015 - 16:17Son Güncelleme :

BURHANİYE AK PARTİ TEŞKİLATI ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Ak Parti İlçe Başkanı Özer Koyuncu, ilçeye daha çok devlet yardımı çekebilmek için çalıştıklarını anlattı. Köylerde yoğun bir çalışma yapıldığını bildiren Koyuncu, yol ve su sorunlarının giderildiğini söyledi.
Milletvekilleri ve il genel meclisinin desteğiyle pek çok sorunun çözüldüğünü anlatan AKP İlçe Başkanı Özer Koyuncu; hizmetlerin devam edeceğini bildirdi. Yoğun bir çalışma sergilediklerini belirten Koyuncu” Yollarımız yenileniyor, Börezli ve Kızıklı Köyü arasındaki 1 kilometrelik yolda parke taş döşendi. Böylelikle, kötü durumdaki yol Nisan ayında bitirilmiş olacak. Bununla birlikte Pelitköy Beldesi özürlü okuluna bağlanan 3 kilometrelik yol sıcak asfalt yapılacak. İlçemizin yol sorunları ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca Yunuslar, Şahinler, Ağacık köyleri grup suyu için yaptığımız yoğun çalışmalar sonucu 52 bin liralık ödenek çıkmış olup, ihalesi de yapılmıştır. Yapımına önümüzdeki günlerde başlanacak ve kısa sürede de bitirilecek. Bu köylerimizin su sorunu kökten çözülmüş olacak. Tüm bu hizmetler ilçemize iktidarımızca Kaymakamlığa gönderilen afet bedellerinden karşılanarak yapılacaktır. Bu hizmetler şimdiden halkımıza hayırlı olsun”dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye’de AK Parti Çok Çalışıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye’de AK Parti Çok Çalışıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı