BALIKESİR HABERLERİ

Burhaniye Basınını Ziyaret Etti

IHA
26.10.2015 - 17:07Son Güncelleme :

BASIN KURULUŞLARINI ZİYARET ETTİ.

IHA

Balıkesir’in Burhaniye ilçesindeki basın kuruluşları, Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili ve milletvekili adayı Mehmet Tüm’ü ağırladı. Burhaniye’de köylerde ve şehir merkezinde vatandaşları ziyaret eden Mehmet Tüm, ilçede yayın yapan Körfez Demokrat Gazetesi, Önder Gazetesi ve Ses Radyo’yu ziyaret etti.
Ses Radyo’da bir programa katılan Mehmet Tüm, 1 Kasım genel seçimlerine çok az bir süre kaldığını anlattı. Bu süreyi son dakikasına kadar vatandaşlarla beraber geçirmek istediklerini anlattı. CHP adayı Mehmet Tüm,” 5 gün sonra AKP gidecek, dertler bitecek”dedi. Ses Radyo Sorumlu Müdürü Hüseyin Can’ın sorularını yanıtlayan Tüm, Burhaniyelinin desteklerini esirgememelerini istedi. Tüm’ün 2. Durağı Körfez Demokrat Gazetesi oldu. Gazetenin sorumlu yazı işleri Müdürü Murat Müsait ile görüşen Mehmet Tüm,”Genellikle Türkiye’de yerel basının sorunlarını en iyi bilen milletvekillerinden birisi de benim. Ayrıca, bu konuda ki çalışmalarım devam ediyor. Kısa bir süre sonra yerel basının ilerlemesi için önemli açıklamalarım olacak” dedi
Günün son ziyaretini ise Körfezde Önder gazetesine yapan Tüm, gazetenin yazı işleri müdürü Doğuş Günaltay ile Burhaniye ve yerel siyaset hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Burhaniye Basınını Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Burhaniye Basınını Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı