Burcu’nun beyaz atlı prensi

Hürriyet Haber
13 Şubat 2012 - 00:00Son Güncelleme : 13 Şubat 2012 - 07:33

Burcu Esmersoy’la aşk yaşadığı ortaya çıkan Esat Yontuç, 2008 yılında Sine İçli ile evlenmiş, nikâh masasına da beyaz atıyla gelmişti.

ESAT YONTUÇ BÖYLE EVLENMİŞTİ - FOTO GALERİ

ADI Kenan Doğulu ile anılan Burcu Esmersoy’un aslında Acun Ilıcalı’nın sağ kolu yapımcı Esat Yontuç’la aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bir anda magazin dünyasının dikkatini üzerine çeken Yontuç, dört yıl önce de dillere destan düğünüyle gündemdeydi. Yontuç, 2008 yılının eylül ayında bestekâr Selahattin İçli’nin torunu Sine İçli ile evlenmiş, çift eğlenceli bir düğün organize etmişti. İçli ile Atlı Spor’da binicilik yaparken tanışan Yontuç, nikâh masasına beyaz at üzerinde gelmiş, bu renkli sürpriz günlerce konuşulmuştu. Ancak güzel başlayan evlilik fazla uzun sürmedi, Esat Yontuç ve Sine İçli 2010 yılında yollarını ayırdı.

Esat çok hoş bir bey

Burcu Esmersoy, Esat Yontuç’la aşk yaşadığı iddiasını dün Star TV’de yayınlanan “Melek” programında doğruladı. Ünlü sunucu, Melek Baykal’ın “Esat kim?” sorusuna “Çıkan haberler doğru. Esat benim erkek arkadaşım. Kendisi çok hoş bir bey” yanıtını verdi. Esmersoy, “Esat Bey sizi kıskanmıyor mu?” sorusu üzerine de “Ben kıskanılacak hareketler yapmıyorum” dedi.

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI

Etiketler:

    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı