"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Burçlar ve rüyalar

Günlük burç yorumları...

Koç
Bugün yapacağınız bir anlaşma ya da uzlaşma sağlayacağınız bir konu, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir. Haklı olduğunuz konularla ilgili konuşmaktan çekinmeyin.

Boğa
İstikrarlı işler yapmak istiyorsunuz. Görünüşünüzle oynayarak veya değişik kişilerle iletişime geçerek, işinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

İkizler
Bugünlerde gireceğiniz bir ilişki ya da bir ilişkiniz hakkında vereceğiniz karar, toplum içerisindeki yerinizi değiştirmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda hareket var.

Yengeç
Bugünlerde tanıştığınız kişiler, söylediğiniz sözler veya yaptığınız hareketler, hayatınızı sandığınızdan daha fazla etkileyebilir. Öfkeli tavırlar sergilememelisiniz.

Aslan
Yapabileceklerinizi abartma eğiliminde olabilirsiniz. Eğer kayıp yaşamak istemiyorsanız, elinizdeki şey ne kadar iyi olursa olsun, abartıdan uzak durmanız sorunları engelleyebilir.

Başak
Çevrenizdeki kişilere daha dikkatli bakabilir, sizi engellediğini, yavaşlattığını ya da olumsuz etkilediğini düşündüğünüz kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Terazi
Üzerine gidilmemesini istediğiniz konularda tartışmak için doğru günde değilsiniz. Mütevazı ve sakin tavırlar, olası gergin durumları engelleyebilir.

Akrep
Birlikte çalıştığınız bir kişiyle kuracağınız gizli bir ilişki, işte sorunlara neden olabilir. İnanarak attığınız adımlar, ileride size destek olacak kişilerin ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Yay
Aşk hayatınız açısından renkli veya sosyal açıdan hareketli birkaç günlük süreçtesiniz. Keyifli davetlere katılabilir veya unutulması zor romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak
Özel yaşamınızda bazı şeyler ters gidiyor olabilir veya bu konuya çok fazla zaman ayırmamanız nedeniyle yakında ters gitmeye başlayabilir. Sizi seven kişileri ihmal etmemelisiniz.

Kova
Sizi engelleyen veya yavaşlatan kişilere karşı bir korunma planı yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Duygu sömürülerine ve manipülasyona dikkat etmeniz yerinde olabilir.

Balık
Daha verici olmanız gerekiyor. Geçmişte gereken önemi vermediğiniz bir kişiyle aranızda yeni bir ilişki oluşabilir. Sizden farklı özelliklere sahip kişilerle ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI