"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Burçlar ve rüyalar

Koç
Diğerlerinin sizden beklentilerini gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre hareket etmelisiniz. Pozisyonunuzdaki bir değişim planlarınızı engellememeli.

Boğa
Başka kişiler veya araştırmalarınız sayesinde yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Çevrenizde devam eden olaylar kendi durumunuzu veya karakterinizi daha net değerlendirmenize yardım edebilir.

İkizler
Bazı buluş veya fikirlerinizin, toplumsal bir ihtiyaca veya içinde bulunduğunuz grubun ihtiyacına hizmet edebileceğinin farkına varabilir, yeni planlar yapabilirsiniz.

Yengeç
Kalbinizin sesini dinlemeniz, sizi mutluluğa taşıyacak. Size yanlış seçim yaptığınızı söyleyen kişilere aldırmayın. Motivasyonunuzu kötü etkileyen kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Aslan
Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ve sosyal çevrenizi genişletebileceğiniz aktivitelere katılmalısınız. Mevcut işleriniz nedeniyle partneriniz ihmal edildiği veya önemsenmediği hissine kapılıyor olabilir.

Başak
Çok fazla para harcamak veya para bulmakta zorlanacağınız bazı işlere girişmek durumunda kalabilirsiniz. İş bölümü yapmanız veya mevcut sorumluluklarınızı başkalarıyla paylaşmanız gerekiyor.

Terazi
Sizden beklenenleri yerine getirmeniz, olası sorunların önüne geçmenizi sağlayabilir. İsteğinizi açık şekilde göstermeniz, maddi kazanç sağlayacağınız projeler için karşınızdaki kişileri ikna etme olasılığınızı artıracak.

Akrep
İhtiyacı olan bir kişiye yardım etmek için kendinize özel zaman ayırabilirsiniz. Bulacağınız çözüm önerileri yeni teklifleri beraberinde getirebilir. İyi niyet ortamı, tüm sırlarınızı ortaya dökmenize neden olabilir!

Yay
Kontrolünüz dışında gelişen olayları kafanıza takmamalısınız. Arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz veya sizi eğlendiren kişilere zaman ayırmanız, geçmişi unutmanıza ve geleceğe bakmanıza yardım edebilir.

Oğlak
Bazı kişilerin planlarınızı engellemesine veya hayallerinizi daraltmasına izin vermeyin. Yalnızca kararlı ve odaklanmış halinizle kişilerin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Kova
Bazı olayların istediğiniz şekilde ilerlememesi üzerine asabi tepkiler verebilirsiniz. Eski bir tanıdığınız, geleceğiniz üzerinde etkili değişiklikler yapmanıza neden olabilir.

Balık
Bazı duygularınız değişebilir. Duygu dünyanızdaki bu durum, özel yaşamınızda ya da yaşam tarzınızda bazı değişiklikler yapmanıza da neden olabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI