"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Burç yorumları

Koç
Sevgilinizle ilgili tüm düşünce ve duygularınızın artık yavaş yavaş karşılığını görmeye başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Her şey eskisinden çok daha iyi olacak.

Boğa
Oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Çok keyifli, küçük bir yolculuk yapabilir, günlük yaşamın daralmasından kendinizi kurtarabilirsiniz.

İkizler
Sevdiğiniz kişiyle bugün bir konuşma yapma ihtimali çok yüksek. Samimi olun ve açık açık her şeyi anlatın. Çekinecek hiçbir şey yok. Her bulunduğunuz ortamda hesabı siz ödemek zorunda değilsiniz.

Yengeç
Maddi alanda dikkatsiz davranabilir, disiplin ve kontrolden uzaklaşarak, bazı gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Ailenizle ilgili gereksinimler de dengelerin bozulmasında rol oynayabilir.

Aslan
Bugün hiç kimseye söz vermemelisiniz. Zamanınızı dilediğiniz gibi kullanmaya ve kendinizi memnun etmeye daha çok ihtiyacınız var. Ara sıra bencillik yapmak sizin de en tabii hakkınız olmalı.

Başak
Geleceğe yönelik ümit vadeden bağlantılar kurabilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Neden hayatınızı daha planlı bir hale getirmiyorsunuz?

Terazi
Sevgilinizin hayatında önemli gelişmelerin olması ve onlara odaklanması, sizin önceliğinizi kaybettiğiniz anlamına gelmiyor. Neden bu kadar kötü senaryoların peşindesiniz?

Akrep
Kişisel çekiciliğiniz ve karizmanız bugün oldukça kuvvetli. Sosyal ortamlarda istediğiniz gibi hareket edebilir, etrafınıza insanları toplayarak, ilgi merkezi olabilirsiniz.

Yay
Yaşamdan tat almak konusunda bugün her zamankinden daha becerikli olacaksınız. Hiç beklemediğiniz halde etrafınızdaki insanların ilgi çekici yanlarını görmek de sizi çok eğlendirecek.

Oğlak
Maddi alandaki sıkıntılardan kurtulma ihtimali, ruh halinizde de pozitif etkilerini gösteriyor. Huzur bulunca ve güven duyunca her türlü ilişkinizde daha toleranslı ve yapıcı davranabiliyorsunuz.

Kova
ılişkinizdeki baskı unsurunu ortadan kaldırmanız son derece önemli. Partnerinizin de, sizin kadar kıskanç olması, sorunun katlanılarak hissedilmesine neden oluyor.

Balık
Yanınızda sizi gerçekten anladığına inanacağınız insanlar istiyorsunuz ama, onlara sizi tanımaları ve anlamaları için gerekli olan fırsatları vermek istemiyorsunuz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI