« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Burak Yılmaz'a futbolcu demeye utanıyorum

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray ile 3-3 berabere kaldıkları mücadelede galibiyeti hak eden taraf olduklarını ifade etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Maçın ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Çebi, maçta yaşanan tartışmalı pozisyonları kamuoyunun takdirine bıraktıklarını belirterek, “Maçı almak bizim hakkımızdı. Üzüldüm sadece” dedi.

BEŞİKTAŞLILAR İSYAN ETTİ / WEB TV

Çebi, hakem yönetimiyle ilgili herhangi bir açıklama yapıp yapmayacakları sorusu üzerine, “Futbol şubesi bu konuda gerekeni söyleyecektir. Yönetim kurulu da toplanıp ne açıklaması gerekiyorsa yapacaktır. Benim tek başıma bir açıklama yapmam mümkün değil” ifadelerini kullandı.

Beşiktaşlı yönetici Çebi, Galatasaray'ın penaltı kazandığı pozisyonun içinde yer alan sarı-kırmızılı futbolcu Burak Yılmaz'a tepki göstererek, “Gördüğüm kadarıyla kendini yere bıraktı. Ben O'na futbolcu demeye utanıyorum. Yakışmadı, arkadaşların emeğini çaldı. Her futbolcu birbirine saygılı olmalı. Karşıdaki takımın oyuncusunun emeğine saygısı olması lazım” diye konuştu.

Karşılaşmada Galatasaray'ın favori olarak gösterildiğinin belirtilmesi üzerine Çebi, kendisinin Beşiktaş'ı favori gördüğünü anlatırken, kadro dışı bırakılan futbolcuları Ricardo Quaresma ile ilgili sorulara yanıt vermekten kaçındı.
Galatasaraylı yöneticileri statta karşılamamalarıyla ilgili soruya ise Çebi, bu konuda daha önce yaptığı açıklamaların yanlış anlaşıldığını belirterek, bu yöndeki sorulara cevap vermek istemediğini söyledi.

KEŞKE HİÇ BİTMESEYDİ
BEŞİKTAŞ 3-3 GALATASARAY

İŞTE OTORİTELERİN PENALTI YORUMU


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler