GeriFutbol Burada kalıcı olmak istiyorum
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Burada kalıcı olmak istiyorum

Burada kalıcı olmak istiyorum
refid:15066417 ilişkili resim dosyası

Transfer çalışmalarına hız veren Ankaragücü, Samsunspor'un genç golcüsü Turgut Doğan Şahin'le 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Sarayköy Spor Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Ankaragücü Basın Sözcüsü Avni Kavlak, yönetim kurulu üyesi Kaan Geçit ve genel menajer Ender Yurtgüven katıldı.

Genç golcü Turgut Doğan Şahin'in A Milli Takıma kadar yükselecek kalitede bit futbolcu olduğunu vurgulayan Ankaragücü Basın Sözcüsü Avni Kavlak, ''Bu transferden çok umutluyuz. Üçüncü imza törenindeyiz. Turgut ile beraberiz. Kendisine hangi isimle anılmak istediğini sorduk. Kendisi Doğan ismini kullanılmasını istedi. Ankaragücü'ne 5 yıl süreyle iyi hizmet edeceğini düşünüyoruz. Doğan, Ümit Milli Takım da oynuyor. Kendisini Ankaragücü'nde geliştirerek A Milli Takım'a yükseleceğine inanıyoruz" diye konuştu.

Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Geçit ise, ''Doğan Şahin Ankaragücü'ne çok faydalı olacaktır. Ankaragücümüz, adı Doğan Şahin olan ama aslan gibi bir santrafor kazandı. Ne o ne de biz bu transferden pişman olmayacağız. Doğan'ın Ankaragücü'ne çok faydalı olacağına inanıyoruz" dedi.

İleriki yıllarda Avrupada oynamak istediğini vurgulayan 22 yaşındaki genç santrafor Turgut Doğan Şahin, ''İlk hedefim Ankaragücü'nde kalıcı olmak. Ankaragücü'ne geldiğim için çok mutluyum. 100. yılda Ankaragücü'nün hakettiği yere geleceğini düşünüyorum. Ankaragücü'nde kalıcı olmak ve uzun yıllar burada oynamak istiyorum. Daha sonra ise A Milli Takım'da oynamayı ve Avrupa'da mücadelemi sürdürmeyi istiyorum" ifadelerini kullandı.

İmzalar atıldıktan ve Doğan Şahin basın poz verdikten sonra Robert Vittek'in bonservisi konusunda kısa bir açıklama yapan Genel Menajer Ender Yurtgüven, "Robert Vittek'in kulübü Lille ile bonservis konusunda kesin anlaşmaya vardık. Vittek. Paraguay maçına Ankaragüçlü Vittek olarak çıkacak. Vittek ile daha önce prensip anlaşması yapmıştık. Kendisiyle de en az 2 yıllık sözleşme imzalayacağız. Bu süre daha da fazla olabilir" şeklinde konuştu.

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle