« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Burada herkes Maradona!

İmparator’un neşesi ve keyfi yerindeydi. Antrenman boyunca iyi pas yapan ve hırslı çalışan oyuncularına, “Burada herkes Maradona” diye takıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İZLANDA ile salı akşamı deplasmanda karşılaşacak ve Euro 2016’nün startını verecek olan Milli Takım’ın idmanlarında Fatih Terim fırtınası esiyor. Tecrübeli hocanin neşesi ve keyfi yerinde. Futbolcularının başarılı pas yüzdesi ve 5’e 2 top kapma çalışmasındaki hırsı İmparator’un yüzünü güldürdü. Oyuncularına sık sık takılan Terim, “Burada herkes Maradona” diyerek espriyi patlattı...

Ramos gibisin Ömer

TERİM, başarılı bir hareketle olumlu pas kullanan Ömer Toprak’a, “Sergio Ramos gibisin” diye seslendi. Ardından Ömer topu kaptırdı, Terim’in tepkisi şöyle oldu:
- Nazarım değdi sana Sergio.

Sol ayağınla golün var mı?

ARDA Turan, taktik çalışması sırasında sol ayağıyla kötü bir şut kullandı. Terim hemen seslendi:
- Bir tane sol ayağınla golün var mı? Benim bildiğim yok.
Arda cevabı geciktirmedi:
- Bir tane var hocam.

40 KiLOMETRE YOL YAPTILAR

A Milli Takım, normalde idmanlara çıktığı sahada okçuluk müsabakaları yapıldığı için 40 kilometre ötede yer alan Newburgh kasabasına gidip antrenmanını gerçekleştirdi.

Allah vergisi oğlum bu çocuk

TOP kapma çalışmasının sonunda Ömer Toprak ile çalışan Arda Turan, isabetli pasları sonrasında başarılı stopere takılıp, şöyle seslendi; “Allah vergisi oğlum bu, Allah vergisi...” İkili arasındaki bu diyalog da esprilere neden oldu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz