Burada eviniz olmasını istiyorsanız…

24.02.2016 - 09:25 | Son Güncelleme:

 TOKİ - Emlak Konut'un rekortmen projesi Park Mavera'nın ön başvurularıBuradaevimolsun.com üzerinden toplanmaya başladı. Yüzbinlerce metrekarelik bir botanik parkın, onbinlerce metrekarelik göletin, 65 bin m²'lik kent meydanının, 8 ihtisas hastaneli sağlık kentin, metro ve tramvayın, 5000 kişilik selatin meydan  camii ve resmi kurum alanlarının bir arada toplandığı Başakşehir'in yeni oluşturulan merkezindeki Emlak Konut GYO’nun gelir paylaşımlı konut projesi Park Mavera bölgenin dip fiyatlarıyla satışa çıkıyor. 

Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında inşa edilen Emlak Konut GYO’nun rekortmen projesi Park Mavera, ikinci etap satışları için ön talep toplamaya başladı. Buradaevimolsun.com web sitesi üzerinden ön başvuruları toplanan projede, Mart ayı içerisinde ilk olarak sadece ön başvuru yapanlar arasında, Emlak Konut onaylı resmi satış fiyatları ve ödeme koşulları üzerinden satışa sunulacak.

Park Mavera Proje Koordinatörü Olkan Güneş, ilk etabı 22 saatte satılan projenin, ikinci etap başvurularını buradaevimolsun.com üzerinden topladıklarını açıkladı. Cazip fiyatlarla satışa sunulan Park Mavera’daki 650 dairenin 22 saatte satılarak Emlak Konut’un ve Başakşehir’in en hızlı satılan projesi olduğunu belirten Güneş, ikinci etap satışlarını ilk etapta olduğu gibi 10 Bin TL peşinat ve ödeme koşullarıyla satışa çıkartacaklarını ve yine yoğun bir ilgi beklediklerini kaydetti.

Başlangıç fiyatı KDV Dahil 3.850 TL/m2

Güneş, “%100 Emlak Konut Güvencesi’yle inşa edilen Park Mavera, İstanbul’un en çok kazandıran ve bir çok vizyon projesine ev sahipliği yapan Başakşehir’de inşa ediliyor. Hedefimiz buradaevimolsun.com üzerinden başvuru yapanlara 3.850 TL/m2 den başlayan gerçek lansman öncesi fiyat avantajıyla öncelikli satış yaparak karlı bir yatırım fırsatı sunmak. Satış kampanyamızda da ilk etapta olduğu gibi ikinci etapta da ön başvuru yapanlara öncelik tanıyacağız ve onları lansmandan önce özel olarak davet edeceğiz" diyerekburadaevimolsun.com web sitesinden yapılan başvuruların önemli olduğuna dikkat çekti.

Herbiri kendi başına dev bir yatırım olan Botonik park, kent meydanı, sağlık kent, metro, tramvay, 5000 kişilik meydan camii, TEM ve 3. Çevreyolu bağlantı yolları ve resmi kurum alanlarının bir arada bulunduğu İstanbul da başka bir lokasyonun bulunmadığının altını çizen Güneş, burada ev alanların, hem bu ayrıcalıklı lokasyonda oturma keyfini yaşayacaklarını hem de yatırım yönünden kısa vadede çok kazançlı çıkacaklarını öngördüğünü ifade etti.

Başakşehir Kent Meydanı’nda sadece 556 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşan 7 blok üzerinde inşa edilen Park Mavera, standart olarak sunulan yüksek donanımı, özel tasarım sabit mobilya ve kapılarının yanı sıra zengin mahal listesiyle de oldukça iddialı. Proje, tam donanımlı çift sosyal tesisi, 2 ayrı kapalı yüzme havuzu, Fin hamamı, Türk hamamı, saunaları, kapalı otoparkları, yenilenebilir güneş enerji sistemlerinin yanı sıra, 40 farklı özelliğiyle de dikkat çekiyor.

444 61 71 

www.buradaevimolsun.com

Etiketler:
Sayfa Başı