Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

BUNLAR KAĞIT BEBEK

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Havalimanı operasyonunda futbolculara öfke seli vardı

Hezimetle sonuçlanan maçın hemen ardından G.Antep Havalimanı VIP salonunda toplanan yönetim ilk etapta 3 kişinin kellesini kopardı. Kararı yönetim toplantısına bırakmayı düşünen Başkan Yıldırım, arkadaşlarının tepkisine karşı koyamadı ve operasyon gerçekleşti.

Gaziantepspor karşısında alınan 5-1'lik hezimet, Havalimanı'nın VIP salonunda ilginç tartışmaları da beraberinde getirdi.

Farklı yenilgi yeni yönetimin keyfini kaçırmıştı. Alelacele yapılan toplantıda ‘‘Şimdi ne yapacağız’’ sorusu gündeme geldi.

Başkan Aziz Yıldırım ile Futbol Şubesi Sorumlusu Şadan Kalkavan'ın dışındaki yöneticiler, ‘‘Bunlara ağır ceza verelim’’ önerisini ortaya attı. Başkan Yıldırım ile Kalkavan ‘‘Acele etmeyelim. Salim kafayla yönetimde görüşüp ona göre kararımızı verelim’’ derken, Mahmut Uslu, Atilla Kıyat, Murat Özaydınlı ve Hamdi Akın bastırıp ‘‘Bu işi burada bitirelim’’ dediler. Bunun üzerine Başkan Yıldırım, ‘‘Tamam öyleyse, ne yapacaksak yapalım’’ dedi.

İlk sözü alan Mahmut Uslu, ‘‘Futbolcular kağıttan bebek gibiler. Ayakta duramıyorlar. Koşamıyor veya koşmuyorlar. Bu iş bunlarla yürümez’’ diye tepkisini göstererek, ‘‘Kendilerine de herhalde iyi bakmıyorlar. Boliç benim tribünde terlediğim kadar sahada terlemedi’’ dedi.

Bu arada futbolcuların alacaklarının yüzde 80'inin ödendiğini ve tüm isteklerinin yerine getirildiği halde bu kadar başarısız olduğu ileri sürülerek, ‘‘Bunlar ne yapmak istiyor. Fenerbahçe forması bu kadar ucuz mu? Hemen radikal önlemler almalıyız’’ fikri ortaya çıktı.

Hedefteki ilk isim olan Kemalettin'in sahaya çıktığı andan itibaren kırmızı kart görmek için mücadele ettiğini dile getiren öfkeli yönetim, başta bu oyuncu olmak üzere 7 kişinin ismini tartışmaya açtı.

Kemalettin, Boliç ve Moshoeu ilk kurban olarak ümit takımına postalandı. Ama operasyon devam edecekti. Preko ve Johnson'a bir maç daha şans tanınacak ve böyle devam etmeleri durumunda kadro dışı bırakılacaktı. Ayrıca tüm takıma ilk etapta 5'er milyar para cezası verilecek.

Taraftar kan ağlıyor

Fenerbahçeli taraftarların yüzü bir türlü gülmüyor. Sarı lacivertli takımın aldığı kötü sonuçlarla hayal kırıklığı yaşayan futbolseverler, önceki gece Havalimanında Futbol Şubesi Sorumlusu Şadan Kalkavan'a dert yandı, takımı da protesto etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz