« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bune hal Beşiktaş

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Siyah beyazlıların Şampiyonlar Ligi 2.eleme turunda Hapoel Haifa ile sahasında 1-1 berabere kalarak turu zora sokması ortalığı karıştırdı. Beşiktaş Münch, Hengen, Amokachi ve Ohen'den yararlanamadı. Golcü Oktay'ı da sahada kullanamadı.

MÜNCH

Bonservis sorununun çözülememesi ve hazır olmadığı iddiası ortalığı karıştırdı...

HENGEN

Karşılaşma sabahı

yapılan idmanda sakatlanması kafalarda soru işareti bıraktı...

OKTAY

Sakatlığı geçmesine rağmen maça kadar hazır hale getirilmemesi tepki yarattı...

AMOKACHİ

Sakatlığını ileri sürerek Almanya kampına katılmayan Nijeryalı, 2 aydır kayıp.

Çığ gibi

Şampiyonlar Ligi ön eleme ilk maçında Hapoel Haifa karşısında aldığı beraberlik ile taraftarlarına hayal kırıklığı yaşatan Beşiktaş'ta sorunlar çığ gibi büyüyor. Önce Oktay'ın uzun süre sakatlığı atlatamaması, Münch'ün bonservis sorununun çözülememesi, Amokachi'nin sakatlık bilmecesinin sürüp gitmesi, takımın Briegel’e kalması yönetimi karar kara düşündürüyor.

Sorumsuzluk

Bu arada, geçen sezon bitiminde fıtık ameliyatı olan Oktay'ın yeni sezona yetiştirilememesi ayrı bir eleşteri nedeni. Fizik açıdan oynaması için hiçbir problem olmadığı doktorlarca belirtilen Oktay'ın, Avrupa Kupası gibi önemli bir maçta oynatılmaması bir sorumsuzluk örneği olarak gösteriliyor.

Sakat mı?

Almanya kampından bu yana üzerinde titizlikle durulan Hengen'in ise maç sabahı yapılan ter idmanında belinden sakatlanması, bu futbolcu üzerindeki kaygıları tekrar gündeme getirdi. Böyle bir maçta oynayamayacak biçimde sakatlanan Hengen'in, karşılaşmayı tribünde bir taraftar gibi izlemesi, ‘‘Bu futbolcu sakat sakat mı alındı’’ sorusunu gündeme getirdi.

Formsuz mu?

Transfer Komitesi'nin ise sol kanatta Hagi'nin tek rakibi olarak tanıttığı Münch'ün bonservis parasının yatırılmayıp Hapoel maçına yetiştirilmemesi sorunları daha da büyüttü. Münch'ün bonservisindeki soruna karşın, formsuz olduğu iddiaları da siyah beyazlı camiada yeni bir tartışma nedeni oldu.

Aranıyor

Sakatlığını ileri sürüp Almanya kampına katılmayan ve 2 aydır ortalıklarda görünmeyen Amokachi'nin durumu ise belirsizliğini koruyor. Teknik kurulun UEFA'ya adını bildirdiği Nijeryalı futbolcunun umursamaz tavırları ise yönetimi de çileden çıkartırken, sorunlar dizisine yeni bir halka daha eklendi. Bu futbolcunun Beşiktaş'a ne zaman yararlı olacağı şeklindeki tepkiler her geçen gün daha da artıyor.

Ohen krizi

Geçen sezon Trabzonspor'a attığı goller ile Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı oynamasını sağlayan Ohen'in önce Paf takıma gönderilmesi ardından da adının UEFA'ya bildirilmesi, takımda golcü ihtiyacı bulunmasına rağmen kadroya alınmaması siyah beyazlı takımdaki başıbozukluluğu ortaya çıkartıyor. Yönetim ile teknik heyetin Ohen konusundaki kararsızlığı siyah beyazlı takımın golcü sıkıntısı çekmesine neden olurken Türk futbolseveri Haifa karşısındaki ezikliğe isyan ediyor.
Bunları da Beğenebilirsiniz