« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bülent Uygun hesabı doğru mu yaptı göreceğiz

Sivasspor’un hocasının "10 puan bizi şampiyon yapar" sözüne karşılık veren Denizli, "Yaptığı hesabı sezon sonunda görürüz. Bu baskıyı kaldıran şampiyon olur" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Eskişehirspor önünde net pozisyonlar bulduklarını ama ikinci yarıda sonuca gidebildiklerini söyledi. Denizli, rakibin risk almasının kendilerine gerekli alanı yarattığını belirterek, "İlk yarıda girdiğimiz pozisyonlar daha netti. Golü orada bulmalıydık. İkinci yarıda ise bizim üzerimizde oluşan baskı, rakibin ataklarını getirdi. Bu da çok normaldir" dedi.

Zirvede kalan takımları net görebilmek için iki hafta daha beklemeleri gerektiğini de vurgulayan Mustafa Denizli, "Sivasspor’un hocası Bülent Uygun, 10 puanın kendilerine yeteceğini söylüyor. Yanlış mı hesap yapıyor, doğru mu sezon sonunda göreceğiz. Baskıyı kaldıran, sakin kalan takım şampiyon olacak.

Bütünüyle iyi yaptığımız bir şey var. Beşiktaş iyi mücadele ediyor. Beşiktaş yarışı bırakmıyor, bırakmayacak, bırakmayacağını da göreceğiz. Ligin altı da üstü de çok enteresan şeylere gebe. Fenerbahçe derbimiz var. Biz eksiklere bakmayız. Fenerbahçe her zaman Fenerbahçe’dir" diye konuştu.

Hak ettiğimiz yerdeyiz

Sivok’un yabancı kontenjanına takıldığı için oyundan çıkarıldığını sözlerine ekleyen Denizli, şöyle devam etti: "Bobo’yu oyuna alabilmek için onu çıkardım. Bir yabancıyı almak lazımdı. Oyuncularıma 60. dakikaya kadar zaman tanıyorum. Hak ettiğimizi aldık ve hak ettiğimiz yerdeyiz. Yusuf ve Delgado birlikte de oynarlar. Biri yedek de kalabilir. Önümüzdeki haftalarda beraber başlayacakları maçlar da olacak."

Bunları da Beğenebilirsiniz