MALATYA HABERLERİ

Bülent Tüfenkci, Ziyaretlerini Sürdürüyor

IHA
09.10.2015 - 19:03 |Son Güncelleme :

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYI BÜLENT TÜFENKCİ, 1 KASIM SEÇİMLERİ KAPSAMINDA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

IHA

Seçim gezilerini sürdüre AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, 1 Kasım’da tablonun pozitife dönmesi gerektiğini ifade etti.
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim gezileri kapsamında Niyazi Mısri Caddesi esnaflarını, İş Kadınları Derneği ile Kadın Dayanışma Merkezi’ni (KAMER) ziyaret etti. Niyazi Mısri Caddesi’ndeki esnafları tek gezen Tüfenkci, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimin önemini anlattı. Tüfenkci, esnaf ve vatandaşlardan destek istedi. İş Kadınları Derneğ’ini ziyaret eden Tüfenkci, 7 Haziran’da ortaya çıkan tabloyu doğru okumaya çalıştıklarını kaydetti. Tüfenkçi, "7 Hazıran seçimlerinde milletin koalisyonlu bir tablo istediğini gördük. Ama bütün ısrarlarımıza ve girişimlerimize rağmen maalesef kendisini iktidarda görmek istemeyen muhalefet partileriyle karşılaştık” dedi. 1 Kasım’daki tablonun pozitife dönmesi gerektiğini dile getiren Tüfenkci,
“7 Haziran’dan sonra oluşan boşluğu fırsat bilerek gerek PKK gerek DHKP-C gerek MLP gerekse DEAŞ gibi birçok terör örgütünün ülkemizi terörize etmenin gayreti içerisinde olduklarını gördük. Ekonomik anlamda da siyasi belirsizlik olması nedeniyle yatırımların yavaşladığını, dolar, avro ve faizin yükseldiğini, insanların bu belirsizlikten dolayı geleceğe karamsar bakmaya başladıklarını gördük. İş alemi için belirsizlik en büyük düşmandır. Bu kadın girişimciler için daha da negatif bir durum. Onun için 1 Kasım’da tablonun pozitife dönmesi lazım. Pozitif nedir? Belirli ve istikrarlı bir hükümetin olması, insanların uzun süre önünü görebilmesi" dedi.
“İKTİDARA EN YAKIN PARTİYİZ”
Milletvekili Tüfenkci, 1 Kasım seçimlerinde iktidara en yakın partinin Ak parti olduğunu ifade etti. Tüfenkçi, "Açıklamış olduğumuz seçim beyannamesiyle de, toplumun her kesimine çeşitli vaatlerimizi ifade ettik. Bizim vaatlerimizin, diğer partilerin vaatlerinden ne farkı var? Şu andaki bütün anketlerde biz iktidara bir adım daha yakın partiyiz. Diğer partilerle aramızda 16 puanlık bir fark var. Görünen anketlerde yeniden iktidar olma şansımız var. Dolayısıyla bu vaat ettiklerimizi gerçekleştirme imkanımız var" diye konuştu.
“KADINLAR İÇİN CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPTIK”
Tüfenkci’nin son durağı Kadın Dayanışma Merkezi (KAMER) oldu. Tüfenkci, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana kadınlar için ciddi çalışmalar yaptığını belirtti. Kadını toplum içerisinde öne çıkarmak amacıyla hem siyasi hem de yasal adımlar attıklarını belirten Tüfenkci, "2010 yılında yaptığımız anayasal değişiklikle kadına pozitif ayrımcılığı getirdik. Sadece kadına pozitif ayrımcılık getirmekle kalmadık, çalışan kadınlarımızın birçok sorununu çözme noktasında ciddi adımlar attık. Özellikle 1 Kasım seçimlerinden sonra kendi işini kuran genç bayan arkadaşlarımıza 50 bin TL hibe, 100 bin TL faizsiz kredi gibi, kendi işini oluşturma noktasında teşvik edici bir takım tedbirleri hayata geçirmeye çalışacağız" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Bülent Tüfenkci, Ziyaretlerini Sürdürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 19 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bülent Tüfenkci, Ziyaretlerini Sürdürüyor haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ

24 Ocak 2020, Cuma
 • İmsak
  06:07
 • Güneş
  07:32
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  15:22
 • Akşam
  17:45
 • Yatsı
  19:04
Sayfa Başı