Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bülent Ersoy’un söyledikleri kuyruklu değil hormonlu yalan

  Fahir ARIKAN/ANKARA
  07 Eylül 2005 - 02:19Son Güncelleme : 07 Eylül 2005 - 02:19

  CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Bülent Ersoy olayıyla ilgili bugüne kadar kendi söylediklerinin dışında bir gerçek olmadığını savunarak, ‘Bunun dışında söylenenlerin hepsi yalan, yalan değil kuyruklu yalan, kuyruklu yalan da değil hormonlu yalan’ dedi.

  Baykal, Ersoy hakkında 300 bin YTL’lik manevi tazminat davası açtığını açıkladı. Baykal, düzenlediği basın toplantısında, şunları söyledi:

  ŞIKLIĞIMA İTİRAZIM YOK

  Sistemli olarak hazırlanan bu kampanyayı vatandaşlarımız ciddiye almamıştır. Halkın verdiği bu desteği madalya gibi göğsümde taşıyorum. Yazıhane buluşması yoktur, İnci Baba yoktur, Şükrü Balcı yoktur. Dedeman’ın arka tarafında görüşme yoktur. Şık giyindiğim hakkındaki tespite ise itiraz etmiyorum. İddiaların tümü yalandır, yalan değil kuyruklu yalandır, kuyruklu değil hormonlu yalandır. Bir kişinin sadece kendi kasetini satmak için böyle bir skandal üretme ihtiyacı içine girmiş olması, bu boyutta bir skandalın ortaya çıkmasını izah etmeye yetmez. Bunun altında ne yatıyor?’

  Birlikte okudular

  ADLİ yıl açılış törenine Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Başbakan Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Deniz Baykal da katıldı. Yargıtay Başkanı Osman Arslan’ın uzun süren konuşması sırasında uykusu gelen Erdoğan zaman zaman göz kapaklarının kapanmasına engel olamadı. Erdoğan bir ara konuşmayı Baykal’ın elindeki kitapçıktan takip etti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı