ESKİŞEHİR HABERLERİ

Bülent Arınç Eskişehir’de

IHA
28.10.2015 - 15:38Son Güncelleme :

ESKİ TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ (TBMM) BAŞKANI VE BAŞBAKAN YARDIMCISI BÜLENT ARINÇ, ESKİŞEHİR’DE MOLA VEREREK ÇİBÖREK YEDİ.

IHA

Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Eskişehir’de mola vererek çibörek yedi.
Ankara’dan bir programa katılmak için Bursa’ya giderken yol üzerinde bulunan Eskişehir’de mola veren Arınç, AK Parti Milletvekili Adayı Yetkin Tetik’in Çibörek işletmesini ziyaret etti. Burada öğlen namazı kıldıktan sonra çibörek yiyen Arınç, Tetik ile bir süre sohbet etti.
Tetik’e çalışmalarında başarılar dileyen Arınç, 1 Kasım sonrasında kendisini parlamento çatısı altında görmekten memnun olacağını dile getirdi. Arınç, ardından programa katılmak üzere Bursa iline hareket etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Bülent Arınç Eskişehir’de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bülent Arınç Eskişehir’de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı