MUŞ HABERLERİ

Bulanık’ta Vergi Haftası Kutlamaları

IHA
27.02.2015 - 14:26Son Güncelleme :

MUŞ'UN BULANIK MALMÜDÜRÜ VEKİLİ BEKİR GÖKDAĞ, VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI ÇERÇEVESİNDE CUMHURİYET VE TURGUT ÖZAL OKULLARINI ZİYARET EDEREK ÖĞRENCİLERE KİTAP VE DEFTER DAĞITTI.

IHA

Muş’un Bulanık Malmüdürü Vekili Bekir Gökdağ, Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet ve Turgut Özal okullarını ziyaret ederek öğrencilere kitap ve defter dağıttı.
Gökdağ, Vergi Haftası nedeniyle beraberinde bulunanlarla Cumhuriyet ve Turgut Özal okullarını ziyaret etti. Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Malmüdürü Vekili Bekir Gökdağ, öğrencilere kitap ve defter hediye etti. Öğrencilere vergi vermenin önemini anlatan Gökdağ, yapılan alışverişlerde mutlaka fiş veya fatura alınmasını istedi. Gökdağ, “Vergi vermede gönüllülük bilincinin oluşturulması gerekir. Bunun için çocuk yaşlarda bu bilinci aşılamamız kaçınılmazdır. 23 yıldır Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde çeşitli etkinlinler yapılmasının amacı, bu bilinci oluşturmaktır. Bizler de bu eğitim çalışmalarına önem vermekteyiz" dedi.
Okul müdürleri ise, ülkenin geleceğinin ve kalkınmasının iyi bir eğitimden geçtiğini belirterek, "Seviye Belirleme Sınavı’nda sizden başarı bekliyorum. Hepinizi çok güzel liselerde görmek istiyoruz. Ama ne olursa olsun daha çok çalışmanızı ve okumanızı istiyoruz. Çünkü ülkemizin geleceği sizlersiniz" şeklinde konuştular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muş ilinden Bulanık’ta Vergi Haftası Kutlamaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 14 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bulanık’ta Vergi Haftası Kutlamaları haberi güncellenecektir.

MUŞ NAMAZ VAKİTLERİ

25 Mart 2018, Pazar
 • İmsak
  04:41
 • Guneş
  06:03
 • Öğle
  12:26
 • İkindi
  15:54
 • Akşam
  18:37
 • Yatsı
  19:54
Sayfa Başı