« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bulak'tan uyarı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü Giray Bulak, futbolcuları ile yaptığı toplantıda, ‘‘Her maça aynı ciddiyetle çıkmalısınız. Göztepe'yi hafife almayın’’ dedi...

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Giray Bulak, bordo mavili futbolcularla yaptığı toplantıda, bu hafta sahalarında karşılaşacakları Göztepe'yi hafife almamaları konusunda uyardı. Rakiplerinin kümede kalma mücadelesi verdiğini hatırlatan Bulak, ‘‘Bizim maçı çıkış karşılaşması olarak görüyorlar. Bu nedenle çok dikkatli olmalıyız’’ dedi.

CİDDİYE ALMALIYIZ

Her maça aynı ciddiyetle çıkmaları gerektiğini belirten Bulak şöyle devam etti: ‘‘Gidişatımız iyi. Son iki maçımızı kazanarak moral bulduk. Hiç umulmadık bir sonuçla karşılaşmak istemiyorsak, rakiplerimizi mutlaka ciddiye almalı ve 90 dakika galibiyeti kovalamalıyız. Ancak bu şekilde hedeflediğimiz yere ulaşabiliriz.’’

HAMİ-FATİH UYUMLU

Hami-Fatih ikilisinden memnun olduğunu dile getiren Bulak, ‘‘Bu uyum, son haftalarda daha başarılı olmamızı sağlıyor. Hami'nin son haftalardaki performansından oldukça memnunum. Fatih de özverili bir şekilde oynuyor’’ dedi. Bulak, Okan, Osman, Orhan ve Abdülkadir'in sakat sakat mücadele etmelerine rağmen büyük bir özveri örneği gösterdiklerini belirtti.

Fatih: Tek derdim gol

BORDO mavili takımın genç santrforu Fatih Tekke, Bursaspor maçında kaçırdığı gollere yanıyor. Kolay pozisyon bulmasına rağmen bunları değerlendiremediğinden yakınan Fatih, ‘‘Bu eksiğimi giderdiğimde Trabzonspor'a çok daha faydalı olacağıma inanıyorum' dedi. Fatih, Hami ile iyi bir ikili oluşturduklarını, ileride daha iyi işler yapacaklarını söyledi.

Metin Aktaş yeniden kaleye

TRABZONSPOR'un cumartesi günü sahasında oynayacağı Göztepe maçında kaleye yeniden Metin Aktaş'ın geçebileceği belirtildi. G.Saray'la oynanan lig maçında sakatlandığı için kaleyi Milosevski'ye devreden Metin Aktaş'a yeniden şans doğdu. Teknik direktör Giray Bulak'ın Bursa maçında hatalı goller yiyen Makedon kalecinin yerine, Göztepe maçında Metin Aktaş'a şans vermeyi düşündüğü belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz