« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bulak: Antrenörler egoist

Denizlispor Kulübü'nün yayın organı ”Denizlispor Life”ın ilk sayısına açıklamalarda bulunan Giray Bulak, Türkiye'de antrenörlerin egoist olduğunu söyledi. Bulak, ayrıca, ”Trabzon'da yarım kalan bir işim var, onu da tamamlayacağım" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"NEREYE KADAR ALINACAK"

Yeşil- siyahlı takımın teknik direktörü Giray Bulak, Denizli'de mutlu olduğunu, uzun yıllar çalışmayı istediğini, antrenörlük hayatında ailesini ilk kez çalıştığı bir kente getirdiğini söyledi.   Genç yeteneklerin önünü açmak istediğini vurgulayan Bulak, “Türkiye'de antrenörler işin kolayına kaçıyor. (Ben 3-5 tane futbolcu istiyorum) diyen antrenör çok. Yani egoistler. Antrenörler, egoistçe futbolcu istemektedir. Bu işin kolay tarafı. Bugün kulübün parası vardır, aldırırsınız. Ama nereye kadar? Herkes kendini kurtarmak için çalışıyor. Hiç kimse futbolcu yetiştirip kulübüne destek olmayı istemiyor. Çünkü bu işin zor tarafı. Bencil davranan insanlar, çalıştıkları ortama zarar verir. Ben bulunduğum yere katkı sağlamak isteyenlerdenim. Birgün kulüpler teknik direktör seçimi yaparken, Giray Bulak farkı olduğu için seçecekler” dedi.
 
"YARIM KALAN BİR İŞİM VAR..."

Tarbzonlu olduğunu ve bu kente birgün döneceğini kaydeden Bulak, ”Trabzon'da yarım kalan bir işim var, onu tamamlayacağım. O yüzden birgün Trabzonspor'u çalıştıracağım. Ama bu benim için hiçbir zaman hedef değil. Tamamlanması gereken bir iş. İnsanların bundan kırılmaması gerekiyor” dedi.

MARKALAŞMA YOLUNDA ADIMLAR

Denizlispor Life dergisinin tanıtımı dolayısıyla Denizli Polisevi'nde bir kokteyl verildi. Kokteyle Denizli Valisi Gazi Şimşek, Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Katrancı, yöneticiler, futbolcular, teknik heyet, eşleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Dergiyle ilgili davetlilere bilgi veren Denizlispor Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kıbrıslıoğlu, yönetimde oldukları 18 ay içinde kulübün yapılanması için çaba harcadıklarını belirtti.

Markalaşma konusunda adımlar attıklarını da kaydeden Kıbrıslıoğlu, Denizlispor ürünlerinin satıldığı 2 adet Denizlispor Store Mağazası açtıklarını, şimdi de buna Denizlispor Life dergisini ilave ettiklerini söyledi.

Denizli Valisi Gazi Şimşek de Denizlispor'un başarılı bir dönem geçirdiğini, bunu daha da ileriye götürecek atılımların yapılacağına inandığını söyledi.

Ayda bir yayınlanacak Denizlispor Life dergisi, 5 YTL'den satılacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler