Gündem Haberleri

  Bugün gösterime giren filmler

  Hürriyet Haber
  12.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  TATLI SÜRPRİZ

  John Schlesinger'in yönettiği filmde Abbie (Madonna) ve Robert (Rupert Everett), çok iyi bir çift olabilecek bir ikilidir. Ancak Robert eşcinseldir. Ama bir gece, 'çocuk sahibi' olmaya ve 'aile kurmaya' karar verirler. Zaman ilerledikçe, Abbie heteroseksüel bir erkeğe ilgi duymaya başlar ve işler karışır.

  OYUNCAK HİKAYESİ 2

  İlk filmde Andy'nin gözde oyuncağı olan kovboy Woody'nin Buzz'ı kıskanması sonucu gelişen olaylar anlatılmıştı. ‘‘Oyuncak Hikayesi’’nin ikincisinde, bir oyuncak koleksiyoncusunun Woody'i kaçırması sonucu gelişen olaylar anlatılıyor. Türkçe seslendirmeli olan filmde Woody'i Mehmet Ali Erbil, Buzz'ı ise Haluk Bilginer seslendiriyor. Filmin yönetmeni John Lasseter.

  İNSANLIK

  Bruno Dumont'un Film Festivali'nde de gösterilen filminde Emmanuel Schotte, Severine Caneele ve Philippe Tullier oynuyor. Otuz yaşındaki komiser Pharaoh De Winter yalın, sakin ve mütevazı bir adamdır. Seksi komşusu Domino'ya tutkundur ama Domino kaba saba Joseph'e aşıktır. Küçük bir kızın tecavüz edilip öldürülmesi vakası Pharaoh'un kendi suçluluğuna dair korkusunu açığa çıkarır.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı