Ege Haberleri

EGE

  Bucaspor'un ’un Abdülkadir isyanı

  Ulaş SAĞ / İZMİR, (DHA)
  14.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kasımpaşa’yla yarın deplasmanda karşılaşacak Bucaspor’da Profesyonel Şube yöneticisi Murat Dizdar, Abdülkadir konusuna artık nokta koymak istediklerini söyledi.

  Kamuoyunda Abdülkadir’in Trabzonspor’a gitmesi kesinleşmiş, tüm anlaşmalar yapılmış gibi bir algı oluşmasına anlam veremediğini belirten Dizdar, “Abdülkadir için bize hiçbir resmi teklif gelmedi. Biz her defasında futbolcumuzun en azından sezon sonuna kadar takımda kalmasını istediğimizi, ancak geri çeviremeyeceğimiz bir teklif gelmesi halinde satışını masaya yatıracağımızı söyledik. Ancak ne bir ay önce, ne de bugün Abdülkadir için Trabzon dahil hiçbir kulüp kapımızı çalmadı. Menajeri üç-dört kulüple görüştüğünü, kamp döneminin ardından tekliflerle bize geleceğini söyledi. Ama ne gelen var, ne giden. Boşu boşuna oyuncunun kafası da karıştı. Bu durumun performansına yansımaması imkansız. Çok saçma bir transfer hikayesinin en kötü rolü bize düştü. Kurallar, bir oyuncunun sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalmasından itibaren başka kulüplerle görüşmesine izin veriyor. Abdülkadir, Mayıs 2013’e kadar bizim topçumuz. Yani böyle bir hak da yok ortada. Kulüp olarak sıtkımız sıyrıldı” dedi.

  Çifte şok

  Bucaspor’un (A) 2 takımıyla yaptığı maçta Abdülkadir ve Alparslan sakatlandı. Abdülkadir’in kasığından, Alparslan’ın ise kalçasından sakatlanarak maçı yarım bıraktığını belirten Sait Karafırtınalar, iki oyuncunun durumlarının bugün netlik kazanacağını dile getirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı