« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bucaspor'da Batdal çıkmazı

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Bucaspor'un kiralık istediği Mehmet Batdal konusunda topu tekrar Sarı-lacivertli kulübe attı.

ULAŞ SAĞ - İZMİR / DHA
SON GÜNCELLEME

BETO BUCASPOR'DA

Başkan Şeref Üstündağ'ın, diğer Süper Lig kulüplerinin başkanlarıyla Türk Telekom Stadı'nı gezerken görüştüğü Polat'ın, "Hagi kadroda düşünmüyorsa, Mehmet Batdal istediği takıma gidebilir. Bu konuda top sizde. Mehmet Batdal'ı siz ikna edin, kiralayalım" dediği öğrenildi. Yöneticilerin bir süredir konuştuğu Batdal'ın, altyapısından yetiştiği kulübe dönme konusunda aşırı istekli davranmadığı, profesyonelce hareket edeceğini ilettiği bildirildi.

Bu arada uzun süredir gündemde olan Gaziantepsporlu Beto'nun işini bitiren kurmaylar, Zurita'da küçük pürüzler kaldığını ifade etti. Beto'nun Antalya kampına yarın katılacağı açıklandı. Teknik Direktör Samet Aybaba'nın veto ettiği kaleci Fernandes konusuna da çare arayan yönetimin, Estonyalı Londak'la hala resmi sözleşme yapmaması dikkat çekiyor. Bir süredir denenen Sırp oyuncular Ramdjalovic ve Kokovic ise beğenilmedi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz