Ege Haberleri

EGE

  Bucaspor Başkanı: "Kadroda değişiklik..."

  Ergin KARATAŞ/İZMİR
  02.01.2015 - 01:02 | Son Güncelleme: 31.12.2014 - 14:02

  BUCASPOR Başkanı Çetin Kayışlı, devre arasında kadrolarını koruyacaklarını açıkladı.

  Geçen hafta yapılan kongrede başkanlığı devralan Çetin Kayışlı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenledi. Alacakları için Futbol Federasyonu'na başvuran 10 futbolcudan Ferhat, Emre Şahin, Tahacan, Yasin, Mehmet İncebacak ve Zafer'le görüşerek kalmaya büyük oranda ikna ettiklerini belirten Başkan Kayışlı, "İskender, Erkan ve yabancılarla da görüşeceğiz. Kadro ve personele 600 bin TL ödeme yaptık. Ocak ayı sonuna kadar toplam 2 milyon TL dağıtacağız" dedi.

  Sait Karafırtınalar'la yolların ayrılmasının ardından 5 teknik direktörle görüşme halinde olduklarını belirten Başkan Kayışlı, "Devreyi Adana Demirspor maçıyla kapatacağız. Hocamız haftaya çarşamba gününe kadar belli olacak. Kamp döneminde takımı yeni hocamız çalıştıracak" diye konuştu.
  Eski futbolcularından Dady'e olan borçları nedeniyle transferin 2 yıl kapalı olduğunu hatırlatan Başkan Kayışlı, "Pariente, Carlos ve Mendy'nin toplam CAS'ta görüşülen 800 bin euro alacaklarına yoğunlaşacağız. Dady'e borcu ödesek bile yasağın kalkmama ihtimali var" dedi.

  KADROYA YENİ SÖZLEŞME
  İyi bir kadroları olduğunu söyleyen Başkan Çetin Kayışlı, "İlk yarıdaki performansımız kadro kalitemizi yansıtmıyor. Şanssız maçlar oynadık. Takımla bütün olacağız. Dargınlıklar bitecek. Belediyemiz ve kaymakamımızdan da destek aldık. Altyapımızla koordineli çalışacağız. Marka değeri yeniden yükselecek. Bu takım 6 hafta sonra ilk 8'de olacak" diye konuştu.

  ÜCRETLERDE İNDİRİM İSTENECEK
  Bucaspor, kadrodaki Eme Şahin, Tahacan, Mert, Ferhat ve Mehmet İncebacak'a yeni sözleşme önerecek. Sarı lacivertliler, alacakları için federasyona giden isimlere de ücretlerinde indirim yapıp paralarını ödemeyi teklif edecek

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı