BURDUR HABERLERİ

Bucak OSB'ye fidan dikildi

DHA
27.04.2017 - 10:41Son Güncelleme :
DHA

 

Halim AKCA/BUCAK, (DHA) - BURDUR Valisi Şerif Yılmaz, Bucak Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (OSB) ağaçlandırma çalışmalarını inceleyerek fidan dikti.
Bucak OSB toplantısı için ilçeye gelen Vali Şerif Yılmaz, toplantı öncesi yönetim kurulu üyeleriyle birlikte OSB içerisinde ağaç dikimi yaptı. Orman Bölge Müdürlüğü desteğiyle başlatılan ağaçlandırma çalışmalarını inceleyen Vali Yılmaz, çalışmalar dolayısıyla Orman Bölge Müdürlüğü personeline teşekkür etti.
Fidan dikimi sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Vali Şerif Yılmaz, "Bucak OSB içerisinde ağaçlandırma çalışmaları ile ilgili bu programı aslında Ormancılık Haftası'nda yapacaktık. Hava şartları müsait olmadığı için bugüne kaldı. Orman Bölge Müdürümüze, Bucak OSB ağaçlandırma çalışmalarına verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar OSB içerisine 4 bin 650 fidan dikildi. Burdur 2'nci OSB toplantısından buraya geldim, orada da yine aynı şekilde Orman Bölge Müdürlüğümüzün destekleri sayesinde değişik türden ağaçları dikmeye başladık. Yeşil alanlarımızı oluşturmaya çalışıyoruz, baktığınız zaman yaşanabilir Organize Sanayi Bölgesi'nin oluşturulmasının gayreti içerisindeyiz. O nedenle sembolik olarak biz de bir ağaç dikmiş olduk. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Ağaç dikimi sonrası Bucak Orman İşletme Müdürü tarafından Vali Yılmaz'a günün anısına nostaljik radyo ve anmalık takdim edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Burdur haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Burdur ilinden Bucak OSB'ye fidan dikildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 10 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bucak OSB'ye fidan dikildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı