Ege Haberleri

EGE

  Buca'da Berkay ve Emre Aydın

  Hürriyet Haber
  26.12.2014 - 17:10 | Son Güncelleme: 26.12.2014 - 17:13

  BUCA Belediyesi, 29-31 Aralık tarihleri arasında Şirinyer Parkı'nda gerçekleşecek 3 günlük yılbaşı etkinliklerinin son gününde sevilen şarkıcılar Berkay ve Emre Aydın'la Bucalılara yeni yıl çoşkusunu yaşatacak.

  2014 yılında yaşanan olumsuzluklara rağmen yılbaşı coşkusunu ve heyecanını unutmamak için düzenlenen etkinliklerin son günü olan 31 Aralık'ta, Türk pop müziğinin sevilen ismi Berkay ile Türk rock müziği şarkıcısı Emre Aydın sahne alacak. Buca Pazaryeri'nde düzenlenecek konserlerde Bucalılar, ilk olarak 31 Aralık günü saat 21.00 ile 23.00 saatleri arasında pop müziğinin sevilen ismi Berkay ile yılbaşı çoşkusunu yaşayacak. Saatler 23.00'ü gösterdiğinde ise Türk rock müziğinin sevilen ismi Emre Aydın sahneye çıkacak. Bucalılar yeni yılı, yaklaşık iki saat boyunca sahne alacak Emre Aydın ile karşılayacak.
  Bucada Berkay ve Emre Aydın
  Buca Belediyesi Kültür Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleşecek 3 günlük yılbaşı kutlamalarında ayrıca yarışmalar, mega tombala, karaoke ve animasyon gösterileri gerçekleşecek. Ayrıca yeni yıl bandosu ve çeşitli konserlerin yanı sıra, çocuk etkinlikleri, animasyonlar da olacak. Balık-ekmek ikramının da yapılacağı etkinliklerde bir duvar da boyanacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı