İZMİR HABERLERİ

Buca Kurban Bayramı’na Hazırlanıyor

IHA
04.09.2015 - 12:14Son Güncelleme :

BUCA BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI’NA SAYILI GÜNLER KALA OLDURUK MEVKİİ’NDE KURBAN PAZARI OLUŞTURDU. ÜLKENİN ÇEŞİTLİ İLLERİNDEN GELEN KURBAN SATICILARINA EN İYİ KOŞULLARDA SATIŞ VE BARINMA İMKANI SUNMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN BELEDİYE, ALICILARIN DA TEMİZ VE DÜZENLİ BİR ORTAMDA ALIŞVERİŞ YAPMALARI İÇİN YOĞUN MESAİ HARCIYOR.

IHA

Buca Belediyesi, Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Olduruk Mevkii’nde kurban pazarı oluşturdu. Ülkenin çeşitli illerinden gelen kurban satıcılarına en iyi koşullarda satış ve barınma imkanı sunmak için çalışmalarını sürdüren Belediye, alıcıların da temiz ve düzenli bir ortamda alışveriş yapmaları için yoğun mesai harcıyor.
Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Buca Belediyesi şirketi Bucamar tarafından Olduruk Mevkii’nde oluşturulan kurban pazarında düzenleme çalışmaları hız kazandı. Yurdun dört bir yanından gelen satıcıları Buca’da en iyi şekilde ağırlamak ve İzmirli alıcıların da alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapmalarını sağlamak için mesai harcayan Belediye, Kurban pazarının çevre düzenlemesini yapıyor. Zemin düzenlemesi yapılıp, padokların üzerini branda ile kaplanırken, pazar alanına kurulan modern duş, tuvaletler ve kafeterya sayesinde de satıcı ve alıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlanıyor. Kurban kesimlerinde hijyenin ön planda tutulduğu ve karmaşadan uzak düzenli bir hayvan pazarı yaratmak için çalışan Buca Belediyesi, tüm İzmirlileri Buca hayvan pazarına davet ediyor.
Yurdun dört bir yanından kurbanlıklarını satmak için erkenden pazarda yerini alan satıcılar ise Belediye’nin sağladığı olanaklardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Buca Kurban Bayramı’na Hazırlanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Eylül 2015 tarihinde saat 12 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Buca Kurban Bayramı’na Hazırlanıyor haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

27 Nisan 2018, Cuma
 • İmsak
  04:42
 • Guneş
  06:13
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  17:00
 • Akşam
  20:05
 • Yatsı
  21:31
Sayfa Başı