İZMİR HABERLERİ

Buca’da Ücretsiz Dil Eğitiminde Anlamlı İşbirliği

IHA
22 Ekim 2015 - 09:41Son Güncelleme : 22 Ekim 2015 - 09:42

BUCA’DA EĞİTİM VE ÖĞRETİME YENİ BAŞLAYAN BRİTİSH TOWN DİL OKULLARI SAHİBİ SUNA GİRGEN VE DİREKTÖR MUSTAFA NADAS, BUCA BELEDİYE BAŞKANI LEVENT PİRİŞTİNA (ORTADA) İLE MAKAMINDA GÖRÜŞTÜ.

IHA

Eğitime ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam eden Buca Belediyesi, Brisitsh Town Dil Okulları ile işbirliği yaptı. Buca’da eğitim vermeye başlayan British Town Dil Okulları’nın yönetimini makamında kabul eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Bucalı ihtiyaç sahibi 7 öğrencinin British Town İngilizce Dil Okulları ile yapılan işbirliği doğrultusunda bir yıl boyunca ücretsiz olarak İngilizce eğitimi alacağını duyurdu. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, “Eğitime katkı koyan tüm kişi ve kurumlara minnettarız. Benzer projeleri bekliyoruz” dedi.
Buca Belediyesi her alanda eğitime destek vermek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Buca’da eğitim ve öğretime yeni başlayan British Town Dil Okulları Sahibi Suna Girgen ve Direktör Mustafa Nadas, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile makamında görüştü. Eğitim alanında yapılabilecek işbirliği çalışmalarının değerlendirildiği görüşmeden Bucalı ihtiyaç sahibi 7 öğrenciye ücretsiz İngilizce kurs imkanı sağlandı.
Belediye ile yaptıkları işbirliğini bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüklerini belirten British Town İngilizce Dil Okulları Sahibi Suna Girgen, “Okullarımızda, sosyal projelere çok önem veriyoruz. Bu çok önemli bir sosyal projedir. Bir yıl boyunca belediyemiz tarafından belirlenen 7 arkadaşımız, okulumuzda ücretsiz olarak eğitim alacaklar. Eğitimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak bu işbirliğinden çok mutluyuz, benzer projeleri yapmayı istiyoruz” diye konuştu.
İngiliz Dil Okulları’na teşekkür eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da, “Katkılarınızın devamını diliyorum. Eğitim alanında çok desteğe ihtiyacımız var. Yaptığımız bu çalışma örnek olsun, başka kişi, özel kuruluş ve kurumların da benzer projeleri hayata geçirmelerini istiyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Buca’da Ücretsiz Dil Eğitiminde Anlamlı İşbirliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 09 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Buca’da Ücretsiz Dil Eğitiminde Anlamlı İşbirliği haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ağustos 2017, Salı
  • İmsak
   04:39
  • Guneş
   06:25
  • Öğle
   13:25
  • İkindi
   17:09
  • Akşam
   20:05
  • Yatsı
   21:36
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı