İZMİR HABERLERİ

Buca’da Sanatseverler Kültür Merkezine Kavuşuyor

IHA
31.10.2015 - 12:38Son Güncelleme :

BUCA BELEDİYESİ, TARİHİ DOKUSUYLA DİKKAT ÇEKEN BELEDİYE ESKİ HİZMET BİNASINI KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ YAPILMAK ÜZERE KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNE DÖNÜŞTÜRÜYOR.

IHA

Buca Belediyesi, tarihi dokusuyla dikkat çeken belediye eski hizmet binasını kültür ve sanat etkinlikleri yapılmak üzere kültür ve sanat merkezine dönüştürüyor.
Buca ilçesindeki sanatseverler, yılın 365 günü etkinlikleri takip edebileceği kültür ve sanat merkezine kavuşuyor. Bu kapsamda Buca Belediyesi, tarihi dokusuyla dikkat çeken belediye eski hizmet binasını hizmete açacak. Kasım ayında açılması planlanan merkezle, mini konserler, sergiler ve söyleşilerin yapılması planlanıyor. Kültür merkezinde ayrıca, kütüphane ve bahçe alanında oluşturulacak cafe restoran bölümü ile de vatandaşlara hizmet verecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Buca’da Sanatseverler Kültür Merkezine Kavuşuyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 12 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Buca’da Sanatseverler Kültür Merkezine Kavuşuyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı