Bu yaz bu ayakkabıları ayağınızdan çıkarmayacaksınız

Hürriyet Haber
25 Mayıs 2017 - 14:42Son Güncelleme : 09 Haziran 2017 - 07:04

Bu sezon ayaklarda cesur detaylar göze çarpıyor. İşte ayağınızdan çıkarmayacağınız sezonun trend ayakkabı modelleri

Ayakkabı trendleri her sezon güncellenerek mağazalardaki yerini alıyor. Bu sezon farklı detayların öne çıktığı bir ayakkabı cümbüşü ise modaseverleri bekliyor. Topuklusundan platformlu modellere, düz tabanlılardan çift bantlı modellere kadar birçok ayakkabı trendi bu yaz sokaklarda hüküm sürecek gibi görünüyor. İşte yaz sezonunda ayağınızdan çıkarmayacağınız ayakkabı modelleri:

1. Delikli ayakkabılar

Yaz aylarında sokaklarda sıkça göreceğimiz modeller arasında delikli ve pencereli şekilde tasarlanmış ayakkabı ve terlik modelleri geliyor. Üzerlerinde çeşitli materyallerle süslenmiş olan bu modeller hem rahat hem de stil sahibi bir görüntü yakalamak için ideal.

2. Yuvarlak topuklu ayakkabılar

Yuvarlak topuklar en sofistike trendler arasında. Yuvarlak topuklu ayakkabılar sandalet ve sivri burunlu ayakkabı tarzında karşımıza çıkıyor. Modern bir görüntü yaratan bu ayakkabılar siyah gibi kült renkler yanında pastel tonlarda seçenekleri ile de gönülleri fethediyor.

Bu yaz bu ayakkabıları ayağınızdan çıkarmayacaksınız

3. Çift bantlı tokalı terlikler

Çift bantlı terlikler sezonun en rahat trendleri arasında. Özellikle yaz aylarında her türlü kombinle rahatlıkla eşleştirilecek olan bu terlik modellerinde metalik tonlar öne çıkıyor. Çift bantlı terliklerde ayrıca gösterişli toka detayları da terliklerin çok daha göz alıcı bir stil yaratmasında söz sahibi.

4. Düz platformlu sandaletler

Rahatlık ve konfor arayışında olanların en fazla beğendiği modeller arasında düz platformlu sandaletler geliyor. Bu modeller hem rahat hem de giyeni uzun boylu gösterdiği için ince bir siluete kavuşmak isteyenlerin gözde modelleri arasında.

Bu yaz bu ayakkabıları ayağınızdan çıkarmayacaksınız

5. Kısa topuklar

Kısa topuklu ve uzun sivri burunlu ayakkabılar bu yaz şıklığın en büyük favorilerinden. Ayakları ince ve uzun gösteren bu modeller hem şık hem de konforlu zaman geçirmek isteyen kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı modellerinden biri olabilir.

6. Gösterişli topuklar

Topuk detaylarının çeşitli süsleme, simge ve amblemlerle öne çıktığı gösterişli topuklara sahip yüksek platformlu ayakkabılar özellikle davet ve partilerde kadınların beğenerek giydiği ayakkabılardan olacak gibi görünüyor. Göz alıcı tasarımlarıyla tüm bakışları ayaklara çekecek olan bu modellerle sıradan görünmek imkansız.

Bu yaz bu ayakkabıları ayağınızdan çıkarmayacaksınız

7. Tüylü terlikler

Moda markalarının öncülük ettiği tüylü terlik modasını ünlü spor markaları tüm hızıyla devam ettiriyor. Tüylü terlikler bu yaz sezonunda her yerde en sık karşılaşacağımız modellerden olmaya aday. Rahat ve bir o kadar trend sahibi olan bu modeller günlük kıyafetlerle iyi bir uyum yakalıyor.    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı