« Hürriyet.com.tr

Bu yaz Azbuz.com’da serinleyin

Azbuz.com, bunaltıcı yaz sıcaklarını İnternet’te yapacağınız keyifli sörf molaları ile atlatmanızı öneriyor. 400 bine yakın sitesiyle, İnternet’in en büyük Web topluluğu olan Azbuz.com’la yolunuz şimdiye kadar hiç kesişmediyse bu yaz tam zamanı!

Hürriyet Haber
X

Foto.Azbuz.com

5 bine yakın üyesi olan Foto.Azbuz.com, her ay farklı bir konuda fotoğraf yarışması düzenliyor. Haziran ayının konusu “Bebek”. Yarışmaya katılmak için bebeğinizin güzel bir fotoğrafını siteye yüklemeniz yeterli. Foto.Azbuz.com editörü Alper Fidaner tarafından seçilen en güzel 3 bebek fotoğrafı, birbirinden cazip hediyelerle ödüllendirilecek.

 

Vedatozdemiroglu.Azbuz.com

Ünlü mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu’nun Azbuz.com’daki sitesi, daha önce çeşitli dergilerde yayınlanmış mizah yazılarından oluşuyor. ÖSYM sistemiyle maytap geçen sorulardan oluşan VÖSYM bölümü gerçekten çok eğlenceli. Bu sorulardan bir tanesi her gün Azbuz.com anasayfasında “Günün Sorusu” başlığı altında yayınlanıyor. Güne başlamak için ideal bir mizah antrenmanı.

 

Video.Azbuz.com

Video.Azbuz.com’da yer alan 100 bini aşkın video arasında içinizi ferahlatacak bir şeyler mutlaka bulacaksınız. Belki buz gibi bir kamera şakası, ya da şıkır şıkır bir yaz klibi. Sinema düşkünü iseniz, o takdirde Video.Azbuz.com’un fragmanlar bölümüne göz atıp gideceğiniz filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

 

Gaspar.Azbuz.com

İnternet’in romantik köpeği, hisli blogger Gaspar da Azbuz.com’da yazıyor. Yanlış okumuyorsunuz, İnternet’te günlük tutan bir Golden Retriever’dan bahsediyoruz. Yakın zamanda baba olan Gaspar, heyecanını hayranları ile paylaşıyor. Gaspar’ın dünyasını Gaspar.Azbuz.com’dan takip edebilirsiniz.

 

Siz de bunlara benzer bir siteniz olsun isterseniz, Azbuz.com’da 1 dakikada hazırlayabilirsiniz. Senelerdir sakladığınız şiir, deneme veya hikâyelerinizi gün ışığına çıkarabilir, ya da tatil fotoğraflarınızı ve videolarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Belki, senelerdir görmediğiniz bir okul arkadaşınıza da rastlarsınız.

 

Yazın sıcağında sizi yalnız bırakmayacak, kışı da birlikte karşılayacağınız püfür püfür bir mekân, Azbuz.com.

Kaynak:

GezginGezgin
Rüzgârın sesini bir de burada dinlemeli: Alaçatı
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Amerika'nın gizli belgeleri bu anıtların arkasında!
GezginGezgin
Tazminat parasıyla motosikletle dünyayı geziyor!
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Uçurumun kenarında kurulan hayatlar!
GezginGezgin
Cennetten düşen bir damla: Ohrid
En İyi
Sonbaharda yapılacak en iyi 10 aktivite