« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu yarışma dostluğun gelişmesine katkı sağlayacak

Oyunların açılışına Vali Dr. Recep Kızılcık’ın yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor Trabzon İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, Tenis İl Temsilcisi Dr. Ali Baki, Trabzonspor Altyapı Koordinatörü Özkan Sümer, sporseverler, oyuncular ve antrenörleri katıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

 Törende konuşan Vali Dr. Recep Kızılcık, müsabakaların Trabzon’da gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “12 Yaş Altı Avrupa Kış Kupası Tenis Müsabakaları’nın ilimizde yapılmasına katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum. Bugünün gençleri olarak sizler burada spor yapacaksınız ve müsabakaların sonunda ilimizden memnun olarak ayrılacağınızı ümit ediyorum. Bu yarışma dostluk, arkadaşlık ve barışın gelişmesine katkı sağlayacaktır. Bu turnuva sayesinde ayrıca iyi arkadaşlar edineceksiniz ve dünya barışına katkı sağlayacaksınız. Gelecekte de uluslararası alanlarda mücadele edecek olan sporcular olacaksınız. Yarışmalarda hepinize başarılar diliyorum” dedi.

İl Temsilcisi Dr. Ali Baki ise müsabakaların Trabzon’a yakışır bir şekilde gerçekleşeceğini ifade ederek “8 ülkeden 32 sporcu burada gerçekleştirilecek olan müsabakalara katılacaklar. Müsabakalara katılan sporcularımızı Trabzon’un misafirperverliğini göstererek ayrılmalarını sağlayacağız. Buradaki yavrularımız gelecekte önemli tenisçiler olacaktır” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler